yulasinio
Posts: 11,862
Threads: 202
Thanks Received: 174 in 166 posts
Thanks Given: 87
Joined: Oct 2010
|
|
Si una si alta  bah sunt surprins cum de nu cer astia casca obligatoriu pe circuit. Cred ca nu au probleme cu asigurariile ca si aici
Honda nu arde uleiul, il foloseste.
|
kinky_boy
Posts: 5,250
Threads: 44
Thanks Received: 103 in 90 posts
Thanks Given: 32
Joined: Aug 2011
|
|
e obligatoriu casca doar daca ai rollbar.
Pai pentru adi e buna puntea aia spate ca-i tine fundu unde trebuie la stilul lui aruncat pe viraj. Mie mi-a plecat de doua ori, dar am redresat usor.
Chiar, cum ti-s cauciucurile? le-ai terminat sau nu? am vazut ca sunt tot de vanzare, le dai ca slick-uri?  )
|
DeN1gRator
Posts: 2,519
Threads: 13
Thanks Received: 48 in 44 posts
Thanks Given: 3
Joined: Oct 2010
|
|
da ma, sa le scot naiba de la vanzare, bine ca mi-ai zis
|
kinky_boy
Posts: 5,250
Threads: 44
Thanks Received: 103 in 90 posts
Thanks Given: 32
Joined: Aug 2011
|
|
21-03-2012, 21:35
(This post was last modified: 21-03-2012, 22:31 by kinky_boy.)
ei bine ma uitam acum pe filmulete si in asta se pare ca am scos undeva la 2:25 sau chiar mai putin judecand dupa timpul filmarii. Filmuletu are 2:19 dar vad ca l-a rotunjit youtube. Oricum cred ca a fost singurul tur mai rapid ca in rest am stat pe undeva la 2:30.
Deci pot  
Scuzati limbaju  copilotul si cameramanul este Corse
http://www.youtube.com/watch?v=buSBpkZOf...e=youtu.be
urmeaza si celelalte. Adi al tau are 1.2 gb imi ia o vesnicie sa-l incarc, macar l-am luat de pe card
http://www.youtube.com/watch?v=yKNuniWfw...e=youtu.be
|
maruta
Posts: 1,772
Threads: 18
Thanks Received: 71 in 58 posts
Thanks Given: 45
Joined: Dec 2010
|
|
Vad ca v-ati distrat ceva. Felicitari!
PS: Razvane, la ce turatie se aude beep-ul ala?
|
w33bb0
Posts: 2,230
Threads: 26
Thanks Received: 40 in 38 posts
Thanks Given: 13
Joined: Oct 2010
|
|
(23-03-2012, 00:12)maruta Wrote: la ce turatie se aude beep-ul ala?
La turatie prea mare
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!
|
kinky_boy
Posts: 5,250
Threads: 44
Thanks Received: 103 in 90 posts
Thanks Given: 32
Joined: Aug 2011
|
|
23-03-2012, 11:58
(This post was last modified: 23-03-2012, 12:22 by kinky_boy.)
parca pe la 7600-7800 rpm incepe sa bipaie. Are si lumini da cu sunet e mai bine ca stai cu ochii numai in strada.
A fost fun, daca puteti sa mergeti sa nu ratati 
uite-l iar pe al lu Tom, ce m-a distrat la final  )))
http://www.youtube.com/watch?v=t3_aclgRgsQ
|
sKyNeT
Posts: 478
Threads: 4
Thanks Received: 1 in 1 posts
Thanks Given: 1
Joined: Oct 2010
|
|
Petarde aia cu bmwurile, am vazut si un onboard din m6 iar tom stie bine circuitul  .
|
STI
Posts: 101
Threads: 4
Thanks Received: 5 in 3 posts
Thanks Given: 0
Joined: Mar 2012
|
|
ce fericire se intampla pe aici  ) bravo domnul a fost ok pentru prima oara, acum cred ca ai inteles ce incercam eu sa iti zic cu echilibru masina & other stuff & btw am facut corner weight la ep3 deci stai chill de aia ti-am zis sa nu umblii la geometrie dupa parerea mea si stilul meu de mers  multa bafta in continuare si hai ca poate se leaga acum iar in aprilie sa ne mai perfectionam
Most sports require only one ball, motorsport requires two...
|
kinky_boy
Posts: 5,250
Threads: 44
Thanks Received: 103 in 90 posts
Thanks Given: 32
Joined: Aug 2011
|
|
no, bine ai venit domne pe la noi pe aici, putini da seriosi 
am incercat si eu dar de emotii si incercat sa fac bine a iesit cum a iesit, dar m-am calmat 
legat de geometrie mai mult voiam sa o verific decat sa o schimb caci cu drumurile noastre nush cat o mai fi de la fel dar dupa cum a mers masina si nevoile mele momentane ramane asa pana o sa primeasca ce-i trebe.
mersi de urari iar legat de aprilie nush daca mai merg din motive financiare, dar sa vedem totusi
|
yulasinio
Posts: 11,862
Threads: 202
Thanks Received: 174 in 166 posts
Thanks Given: 87
Joined: Oct 2010
|
|
E ceva cheltuiala sa faci drumul pana acolo + altele care mai intra pe langa. Sa speram ca o sa avem si noi un circuit cat de curand in RO unde se poate practica sportul.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.
|
kinky_boy
Posts: 5,250
Threads: 44
Thanks Received: 103 in 90 posts
Thanks Given: 32
Joined: Aug 2011
|
|
|
yulasinio
Posts: 11,862
Threads: 202
Thanks Received: 174 in 166 posts
Thanks Given: 87
Joined: Oct 2010
|
|
Faine achizitii, mai ales antivalul ala arata foarte bine fata de cel de pe B-uri
Acuma poti sa iti pui mara antiruliu sus?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.
|
DeN1gRator
Posts: 2,519
Threads: 13
Thanks Received: 48 in 44 posts
Thanks Given: 3
Joined: Oct 2010
|
|
|
LIVIU_CTS
Posts: 7,278
Threads: 45
Thanks Received: 114 in 106 posts
Thanks Given: 130
Joined: Oct 2010
|
|
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat
|
STI
Posts: 101
Threads: 4
Thanks Received: 5 in 3 posts
Thanks Given: 0
Joined: Mar 2012
|
|
27-03-2012, 14:42
(This post was last modified: 27-03-2012, 14:46 by DeN1gRator.)
bravo man arata bine antivalul, denigrator nu, am avut o ocazie mai de mult cu niste cantare inchiriate sa imi fac la ep3 si STI, ai putea sa vorbesti cu baietii de la offroad pe forumuri ei mai au asa ceva si sunt singurii care ajuta, alta idee nu am si nu stiu nici o firma care sa faca asa ceva la noi sorry
Most sports require only one ball, motorsport requires two...
|
w33bb0
Posts: 2,230
Threads: 26
Thanks Received: 40 in 38 posts
Thanks Given: 13
Joined: Oct 2010
|
|
Colegu', te-a surprins prietena mea in trafic in dupa-amiaza asta (nu spun exact unde) si s-a indragostit pe loc de masinuta ta
Deci, daca te intrebi cine era in Civic-ul EP1 care-ti dadea flash-uri, avarii sau ce ti-o mai fi dat, now you know.
Tapatalk enabled iPhone
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!
|
kinky_boy
Posts: 5,250
Threads: 44
Thanks Received: 103 in 90 posts
Thanks Given: 32
Joined: Aug 2011
|
|
da am vazut-o in pasaj pe la obor, am vazut si avariile dar nu m-am gandit ca mie imi facea semne decat cand s-a mutat pe banda mea. Oribil trafic chiar si in wknd, cel putin pentru mine
Salutari si din partea mea
|
kinky_boy
Posts: 5,250
Threads: 44
Thanks Received: 103 in 90 posts
Thanks Given: 32
Joined: Aug 2011
|
|
02-04-2012, 19:54
(This post was last modified: 02-04-2012, 21:14 by DeN1gRator.)
trebuie sa-mi schimb locu de parcare, a venit caldura si lumina au iesit toti copii la joaca cu biciclete role mingi si alte obiecte nocive pentru masina  ((( era sa mi-o faca unu cu bicicleta pe comanda ... imi vine sa-i sparg cu bataia, desi nu-s obraznici da nu inteleg de vorba buna
ferice de voi astia cu casa
|
BogdanT
Posts: 1,729
Threads: 12
Thanks Received: 26 in 25 posts
Thanks Given: 16
Joined: Oct 2010
|
|
Eu am patit-o cu Peugeotul. Cand am vrut sa plec cu masina si m-am uitat in oglinda din dreapta...care oglinda??? Noroc ca era din aia electrica si a ramas agatata in fire
|
|