maine fac rost de producator, si apoi trec pe la honda sa vad cine le distgribuie lor, apoi Doamne' Ajuta!
yula, am primit un detz (undeva la 100 ml) de auto clean, (producator maine, masina in garaj, garaj departe, eu acasa, obosit...)
am folosit foarte putin din ea undeva la max 50 ml, mai mult se evapora

si am debituminat aproape toata caroseria, mi-au mai ramas jantele... noroc ca asa i-am demonstrat la Adi ce buna e solutia...
ei bine hai sa incep cu povestea 'ditai detailingului"
Luni:
spalat
Marti:
spalat dinnou clay and bar (40% din masina)
Miercuri:
spalat iar, clay and bar rest
miercuri spre seara vizita honda primit solutia magica
Joi:
spalat, debituminat, clay pe ici pe colo si apoi ceara
Vineri
spalat, debituminat praguri si iar pe alocuri ceara
dupa o saptamana, vine Adi in interes prin Maramu' si observa praf alb (curatat foarte prost ceara de pe masina) si eu direct de la spalatorie dau sa ma intalnesc cu el (interiorul not my favorite)
saptamana asta sunt cu treaba, dar saptamana viitoare curat jantele si caroseria de ceara ramasa...
dar pana una alta ... revin cu poze si detalii
(15-06-2011, 14:05)DeN1gRator Wrote: cum mic detailing ma, ca ai facut ditai detailingu, m-ai omorat cu solutia aia faina ce scoate toate urmele si cum o durat totul cu jazzul mai mult decat trebuia am uitat sa iau io cutia aia ce o mai aveau 
aflu producatorul si tot ce trebuie ca sa cumperi (comanda pe net) ok?