This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Accord CU1 Buran Silver 2.0i confort (+ de la mine)



 

E acilea, la noi!
Multumim, multumim!



Reply



 

in constanta?!



Reply



 

yeppp!
Poate ma lipesc de niste poze si le postez...Icon_wink



Reply



 

si ... pozele?




Reply



 

Trebuie sa mi le transfere Gabi. Apoi le postez.
Doua zile in care m-am simtit in vacanta la mine acasa. Un om superfain!



Reply



 

KMR one man show nu ai cum sa te plictisesti sub nici o forma!
mi dor de hondari!
musai sa ne vedem anu asta intr-o forma/formula sau alta!



Reply



 

Salutari lui KMR, sa intelegem ca si-a folosit sculele si iscusinta pe masina ta Vali? Asteptam poze Icon_smile
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

o_O si eu is curios!



Reply



 

Din nefericire, nu pe masina mea, ca e la Galati si n-o pot conduce...
In schimb, are poze nemaipomenite cu marea.
Cum apar, le arat!





Reply



 

Alooo, ce-ti mai face trotineta?



Reply



 

sa mi te dai de pamant nu alta, a venit primavara la noi se de 2 saptamai o tot incerc, adica merga asa batraneste primele 10 minute si apoi o rup in bataie prin treapta 2-a si a 3-a, umilesc tot in jur Icon_smile

astept acu sa faca reparatii pe drum ca de pun 18 acu rup jantele si anvelopele in 2 pana la birou si innapoi...
am dat jos stergatoarele bosch, am revenit la cele originale
ma pregatesc moral pentru un polish si un chimic
dar pana la pasul polish pun o ceara w-e asta Icon_smile

pana una alta...



Reply



 

Pai ce rost are sa-i dai polish daca o tii in garaj, o dai cu ceara si mai e si noua?

Ai vreun motiv pentru care revii la vechile stergatoare? Ma intereseaza in mod deosebit raspunsul tau.



Reply



 

Vtine, am revenit la stergatoarele oem doar ca sa menajez bosch-urile, din pacate oem-urile sunt destul de uzate, astfel cred ca am sa comand rubberul pt oem cat de curand, mie sincer forma oem-urilor imi place si stau foarte bine ascunse sub capota.

voiam polish foarte superficial sa inlatur inca ceara si aschiile de folie japoneze, nu aveam de gand sa polishez in 3 pasi pentru ca nu este deloc cazul, inca nu sunt pe deplin hotarat cu polishul, ramane de vazut...

pana una alta...



Reply



 
Thumbs Up 



Reply



 

vazut, evacuare, cantarit tot site-ul din scoarta n scoarta si apoi mi-am facut seppuku!



Reply



 

1890x3,2 lei este evacuarea. A lot!!!

In schimb, ca de obicei, preturile de pe Civic 4d sunt mult mai digerabile. Exista si o evacuare foarte interesanta. Suna cam asa: http://www.youtube.com/watch?v=mwK4OHtZB...re=related



Reply



 

Mai, vtin, lasa omu' sa doarma noaptea!
Arata fenomenal Accord-ul ala Icon_smile



Reply



 

w33bb0, ma manca si pe mine sa fac o cumparatura si cum il stiu si pe Rav un entuziast, poate rupem de un transport Drool .
Altfel, imi pare foarte rau ca pentru 5d, exceptand Europa, tare putine lucrusoare mai sunt de cumparat (strict dedicate). Cel putin, asta este constatarea mea. Icon_sad



Reply



 

Ai perfecta dreptate in ceea ce priveste 5D-ul. Norocul nostru este ca se mai potrivesc diverse piese de FN2. Va urez succes, domnilor!



Reply



 

huber si-a modificat toata evacuarea, suna ceva in genul mugenului, din pacate e greu sa gasesc ceva ce sa ma satisfaca, inca sunt la capitoul mofturi, asa ca am sa va relatez in mare ce mi doresc eu, evacuare dubla, silentioasa pana in 3500 rotatii, peste 3500 sa nu scartaie sitele in ea si sa aiba un sunet mai apasat, nu vreau ca in mers relaxat sa duduie dupa mine ca deh, nu-s la raliu! e totusi daily car ... inca, sper sa ma arunc anul asta cu curu' ntr-un cotetz sa nu mai trebuiasca sa mi fac griji cand parchez in fata blocului, sau la firma, "bine voitorii" lasa urme pana la tabla si se mai distreaza cu brisca pe la anvelope... eh dar asta e alta poveste...

Am trecut de ieri si eu la vara! mi-a fost tare dor de op"shpane sper sa nu le deformez iremediabil pana apuca astia macar sa plombez pe ici pe colo, luni iau camera video cu mine si am sa va arat ce inseamna 1 zi de mers pana la birou, si promit sa filmez dus -i ntors

pana una alta o duminica relaxanta tuturor!



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2026 - All Rights Reserved.