This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

'06 Accord 2.2 i-ctdi



 
#61

Icon_neutral cinstit ar fi să-ți fi dat ceva în plus pentru înlocuirea bieletei stricate.
Eu tot timpul m-am asigurat că șuruburile se pot desface înainte să duc mașina la tracking. Azi mâine duc și eu Stream-ul la ajustat.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#62

Adică dacă am o bieleta bulita, nu o mai schimba sau cum?
Pai d'aia sunteți atelier, să remediați problemă....în fine, am zis de mai multe ori ca mașină mea nu mai călca prin ateliere, dar îs chestii de care nu pot să scap.






 
#63

Mai bine o faci la ață Icon_biggrin

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#64

318500km
si am facut un drum la mare saptamana trecuta, si am zis sa curat si injectoarele, asa ca am bagat la 60l motorina 1 sticla de Forte pentru injectoare, si au urmat 1000km la 150/160 mentinut.
Cu ocazia asta am vazut ca am ceva ruliu pe spate, și cred ca amortizoarele îs pa..deci bilstein sau kyb scrie pe mine.
În rest apă paie și bătaie !






 
#65

321.000km, concediu, prindem din urma un C220 cu care împărțim curtea, și facem de râs un mondeo, parcat ocazional prin curte, care la 115.000km cu unic proprietar de 60 de ani, pleacă în 3 pistoane la prima pornire, și scoate niste zgomote de zici ca merge pe gazolina Icon_smile))






 
#66

Bă tu bați Spania de la un cap la altul de faci atâția km Icon_smile

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



The following 1 user says Thank You to yulasinio for this post:
  • Toyboy



 
#67

Cara imigranti. Icon_biggrin



The following 1 user says Thank You to maruta for this post:
  • Toyboy



 
#68

As fi dat o fuga prin tara cu masina dar nu e timp si nici bani, iar asta mic e pe baterii rau de tot, n-ai cu cine sa te intelegi, asa ca zic pas pana la anu' .






 
#69

Sa ma bag, sa nu ma bag ??        






 
#70

Nu stiu dupa ce ai dat-o pe a ta Confused
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#71

Baga-te dara.


Sent from my iPhone using Tapatalk






 
#72

Happy
ce mai stai?
apropo, nu merg fetele astea numai daca dai copy/paste
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#73

Da, nu merg pentru că e ceva cu javascriptul și nu știu să-l repar și l-am lăsat așa

Cât cere pe ea Traiane?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#74

Yula ăia nu mai era de mers pe șosea, mai ales cu nevastă, de copil nici nu mai zic, și bani de cârlig, remorcă și garaj nu am avut, dar acum am de garaj și mă bate gandu să revin.
Problema e ca nu știu dacă pot să mă abtin să nu bag bani și în asta.
Cere 2800, tre văzută, în ziua de azi fotoshop-ul face minuni !






 
#75

Nu cred eu că era așa hardcore și nu o puteai păstra numai pentru tine.
Poate îți aduci aminte un thread de pe 4tuning cu un ITR DC2 cu K20A, no ăla era hardcore Icon_biggrin

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#76

(25-09-2015, 10:21)yulasinio Wrote: Nu cred eu că era așa hardcore și nu o puteai păstra numai pentru tine.
Poate îți aduci aminte un thread de pe 4tuning cu un ITR DC2 cu K20A, no ăla era hardcore Icon_biggrin

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Pai singură diferență între ală și a mea era cp și poate avea bari ...în rest suna la fel zgâlțâie la fel etc.
Am zis ca următoarea Honda va fi ITR, dar mă încălzesc repede Icon_smile






 
#77

Man, era mai mult de atât îți zic eu. Nu avea încălzitor în mașină și iarna umbla cu două perechi de pantaloni, jacă groasă, căciulă etc. Suporții la motor erau făcuți de el din nu știu ce material, îți clănțăneau dinții în gură la relanti Icon_lol

Departe gândul că a ta nu era modificată dar puteai lua Accordul și s-o fi păstrat pentru weekend Icon_wink

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#78

Traiane eu zic ca nu mai ai curaj sa-ti iei alta ascutitoare Icon_smile






 
#79

(25-09-2015, 10:57)yulasinio Wrote: Man, era mai mult de atât îți zic eu. Nu avea încălzitor în mașină și iarna umbla cu două perechi de pantaloni, jacă groasă, căciulă etc. Suporții la motor erau făcuți de el din nu știu ce material, îți clănțăneau dinții în gură la relanti Icon_lol

Departe gândul că a ta nu era modificată dar puteai lua Accordul și s-o fi păstrat pentru weekend Icon_wink

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
De unde lovele bre ?






 
#80

(25-09-2015, 11:08)kinky_boy Wrote: Traiane eu zic ca nu mai ai curaj sa-ti iei alta ascutitoare Icon_smile
Îmi iau, nici nu mă gândesc, numa ca îmi tre alt sașiu mai nou ...dar nah...eu vreau multe !





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2026 - All Rights Reserved.