This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

´89 Honda CRX 1.6i 16v Silver (ED9)



 

lasa bah ca nu e rau Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 

tun zice ?
nu prea poti pune altceva acolo decat ceva drept cum aveam sau oblic dar cu diametru de 60 tubu era prea mare si atarna rau se vedea ca dracu Icon_wink
am pus OEM look, nu mai suna ca inainte, astept sa se mai arda din site !






 

spurcaciunea nu mai suna deloc, ori eram eu obisnuit cu scandal ori nu stiu ce sa zic ....






 

treaba buna! hai in Romania man ca aici treci pe langa garda cu 110 dB si nici nu te baga in seama Icon_smile
in Italia aveam finala oem si cand mergeam in pista trebuia sa schimb ... in primul tur mi se parea extrem extre de galagioasa si ma gandeam ca trebuie sa fi tampit sa mergi cu asa ceva pe strada ...

... ei bine de cand masina e in tara nici nu mai aud BuddyClubu' decat cand il frec pe jos Icon_smile






 

Icon_biggrin Icon_biggrin






 

toyboy, cand mai vii in tara, poate apuci o tura si cu civicul meu Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 

s-a facut mane Icon_wink

s-a incheiat si evenimentul de 24h de Braga, foarte fain organizat, locurile 2-3 ocupate de un Rover 416 Gti motor Honda D16 Dohc si respectiv un CRX ED9, aviz posesorilor, nu subestimati niciodata aceste motoare Icon_wink






 

Cine stie cunoaste Icon_wink

Eu acum cu grup scurt, diferential blocabil si chiulasa portata imi este chear mai mult decat suficient.
E perfect de VTM, schimb maxim pe la 6500rot/min pt ca nu am nevoie de mai mult.

Sper sa prind si eu intalnirea de anul acsta...






 

am montat ieri interioru dupa 3 ani, plin de praf si jeg, tre sa trec inspectia si deh...sper ca in week end sa fie fain sa bag o curatenie interioara exterioara[Image: y2a8aze8.jpg][Image: ga8uru9y.jpg][Image: 4aqy5yra.jpg]gu






 

Trebuia sa-l cureti inainte sa-l montezi, tot invers lucrezi... Icon_smile






 

@Laux - cu atatea schimburi de noapte a trecut pe invers Icon_wink

Traiane da numaru de inmatriculare ce a patit de e julit si-n valuri tot? Icon_biggrin






 

asa trebuia dar din lipsa de timp si nestiind cand ma cheama la inspectie am zis sa fie cel putin gata, dupa l-oi face eu cumva Icon_wink
numarul a fost in fata si la cum parcheaza astia ...






 

hehe imbatranesti? Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 

jeje daca ar fi toti asa batrani ca mine, ar fi numa bijuterii pe sosele ... din pacate aici parcarea se face la auz, si numarul din fata la crx are cel mai mult de suferit.
ultima data la circuit cand le-am dat jos si am vazut in ce stare sunt am zis sa le schimb, oricum tre comandate unele noi, da acu is prea prins cu itp-ul, vor spurcatii astia sa amendeze 200€ orice vehicul ce nu-l are, indiferent daca il folosesti sau nu ...Icon_sad






 

cred ca se va pune in vanzare !
nu mai am timp sa ii dedic, si decat o sa tin prin garaj sa adune praf mai bine o dau... daca nu se da la banii care-i cer pe ea o bag la naftalina






 

Ce te-a apucat, Traiane? E pacat de cata munca si suflet ai pus tu acolo...
Mai da-i o sansa. Icon_biggrin






 

Jane nu te prostii si pune masina la conservat. E mai greu la inceput dar dupa aia te obisnuiesti cu gandul, a mea face 2ani de cand sta dar imi creste inima de fiecare data cand trec pe langa ea si stiu ca intr-o zi o sa ne alergam iarasi.
Plus de asta pretul la ITR a revenit iarasi la cum a fost inainte de recesiune Icon_smile
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 

taci ca imi dau lacrimile acu numa cand ma gandesc ...






 

Zi mah cat vrei pe ea






 

5 foi d'alea mari Icon_biggrin





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2026 - All Rights Reserved.