This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

´89 Honda CRX 1.6i 16v Silver (ED9)



 

Eu nici Euro 2 nu am iesit Icon_biggrin






 

Clar ca masinile trebuiesc verificate, nu zice nimeni ca nu dar cand banii se duc la firme private iar ei te pica numai ca sa platesti din nou iti e ciuda. La mine nu a fost cazul dar stiu multe example.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 

exemple : itr oem : ai scaunele rosii asta sigur nu vine din fabrica, eleronu ala e prea mare, volanu ala e prea mic ... etc
bineinteles ca exista si reversul medaliei : civic 4a gen d15b2 cu gaze inalte : da-i doua spritz-uri sa dea valoare mai mica si esti ok .






 

da mah da asta nu are legatura cu faptul ca trebuie sa faci itp-ul si ca verificarea asta are niste costuri. Daca sunt asa drasctici, traiasca pila atunci. Oricum is curios cum poti sa ii spui lu ala ca nu are dreptate sau sa faci o reclamatie, nu ca te-ar scuti de timp si alt stres dar asa macar poate reusesti sa rezolvi normal si data viitoare treci direct






 

cam asa    
a 5a






 

Icon_lol si eu care credeam ca a mea e scurta cutia.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 

4/5 ITR 98 spec Icon_smile






 

pffff, nu bag veci. pa plimbari !
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 

azi zi de joaca cu un X5 Icon_biggrin n-am avut cu cine, dupa care mi-am gasit si nasu cred ca era un vauxall gt cu toate ca avea volan pe stanga, i-am dat de l-am julit la saracu polizor, pe la 220 mi-au pornit stergatoarele Icon_biggrin din senin nu stiu de ce, nu atinsesem nimic, fanel in fata relax la vreo 3 masini se mentinea, imi venea sa ii dau a6-a poate mai recuperez Icon_biggrin






 

mai prinde 220 cu fd-ul ala?






 

(04-04-2014, 23:46)kinky_boy Wrote: mai prinde 220 cu fd-ul ala?

220 de ceas is 210-215 reali si daca nu mi-a taiat injectia mult nu mai aveam .






 

eu caut a 6-a si la cutia mea Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 

Tot cam pe acolo sunt si eu Icon_wink


Attached Files Thumbnail(s)
   






 

las ca la L3 OEM e a 5a aia de zici ca nu se mai termina Icon_biggrin






 

Io la Del Sol 180 kmh pe GPS, intr-a cincea, la 6300 rpm. Viteza maxima.






 

(05-04-2014, 19:09)kmr Wrote: Io la Del Sol 180 kmh pe GPS, intr-a cincea, la 6300 rpm. Viteza maxima.

ai vrea tu Icon_smile






 

Serios, asa e la mine.






 

Viteza maxuma o aia la 8400 rpm sau 9000 rpm, depinde unde limiteaza a ta. Fa si tu o poza pe la 100km/h sa vedem cam pe unde stai! Icon_wink


Attached Files Thumbnail(s)
   






 

Nenea, într-a cincea taie gazul la 6300 rpm. Voi face și poză la 100 km/h dar acum e vremea aiurea și nu ies cu Del Sol-ul.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk






 

pai nu le zici mah si tu ca esti un jdm autentic si de aia iti taie gazu Icon_smile





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2026 - All Rights Reserved.