Clar ca masinile trebuiesc verificate, nu zice nimeni ca nu dar cand banii se duc la firme private iar ei te pica numai ca sa platesti din nou iti e ciuda. La mine nu a fost cazul dar stiu multe example.
exemple : itr oem : ai scaunele rosii asta sigur nu vine din fabrica, eleronu ala e prea mare, volanu ala e prea mic ... etc
bineinteles ca exista si reversul medaliei : civic 4a gen d15b2 cu gaze inalte : da-i doua spritz-uri sa dea valoare mai mica si esti ok .
da mah da asta nu are legatura cu faptul ca trebuie sa faci itp-ul si ca verificarea asta are niste costuri. Daca sunt asa drasctici, traiasca pila atunci. Oricum is curios cum poti sa ii spui lu ala ca nu are dreptate sau sa faci o reclamatie, nu ca te-ar scuti de timp si alt stres dar asa macar poate reusesti sa rezolvi normal si data viitoare treci direct
azi zi de joaca cu un X5 n-am avut cu cine, dupa care mi-am gasit si nasu cred ca era un vauxall gt cu toate ca avea volan pe stanga, i-am dat de l-am julit la saracu polizor, pe la 220 mi-au pornit stergatoarele din senin nu stiu de ce, nu atinsesem nimic, fanel in fata relax la vreo 3 masini se mentinea, imi venea sa ii dau a6-a poate mai recuperez