This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Track days Hungaroring 2012-2013



 
#41

Am vb la telefon cu omul de acolo, m-a pus sa ii trimit mail, am trimis si mail, cum am raspuns de la el te anunt.



Reply



 
#42

k man, vremea sa fie buna. sa speram ca trece valul asta de frig si vine doar soare Icon_smile uite ca te rugasei de zapada, in wknd o sa ai zapada sa te dai



Reply



 
#43

vremea la budapeste se anunta cu surprize, la noi o sa fie de mare cacao cu multe ploi, zapezi si ingheturi toata sapt viitoare. sa vedem cum evolueaza, poate o sa fie uscat , desi la 4-5 grade e cam frig pentru cauciucurile de vara.

http://vremea.kappa.ro/hungary/budapest-...apest.html



Reply



 
#44

Daca va fi vreme proasta eu cred ca nu mai bat drumul, tu mergi oricum?



Reply



 
#45

e na, nu ma duc daca ninge sau ploua. dar dupa cum am vazut parese ca acolo e senin incepand de sambata numai ca nu prea e cald. vedem mai pe marti miercuri incolo.



Reply



 
#46



Reply



 
#47

Cam frig totusi, noi la 8-9 vom fi acolo iar la 7 va fi 1 grad, practic ingheata.



Reply



 
#48

numa bine nu uzati guma Rollinglaugh
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#49

mare grija la presiuni in gume pe vremea aia, in rest bafta si mult grip !



Reply



 
#50



Reply



 
#51

Prognoza e cam ingrijoratoare, se pare ca sunt sanse mari sa ploua toata ziua, eu sunt 50-50 in moemntul asta cu mersul.



Reply



 
#52

same here, pana joi nu mai zic nimic, oricum drumul pana acolo nu o sa fie o placere cu atatea ploi si mai stiu eu ce zapezi



Reply



 
#53

mda e groasa rau cu vremea, eu am zis ca ma hotaresc miercuri ce fac, daca e ne auzim miercuri seara la un telefon razvane sa vedem ce si cum... si eu deabea azi imi terminasem masina am luato de la mecanici si eram fericit dar decat sa facem vreo prostie pe vremea asta nasoala mai asteptam o luna pana in aprilie si aia e
Most sports require only one ball, motorsport requires two...



Reply



 
#54

s-a anulat
Most sports require only one ball, motorsport requires two...



Reply



 
#55

dap, asta e n-a vrut vremea sa tina cu noi de data asta.
eu nu stiu daca pot sa merg pe 25 trebuie sa vad daca pot sa-mi iau liber.

Adi sa dai si tu un mail la oamenii aia cu cazarea sa le zici ca nu mai mergem.



Reply



 
#56

Dap, trimit azi.



Reply



 
#57

No ficiori cum ne mobilizam? 25.04.2013 sau 13.05.2013?



Reply



 
#58

nu stiu, sa vad si eu daca pot sa-mi iau liber si ce rezolv cu jantele.

PS. adi ne vedem azi maine la o bere.



Reply



 
#59

voi ce faceti merge careva saptamana asta?
Most sports require only one ball, motorsport requires two...



Reply



 
#60

Eu vreau sa merg luan viitoare.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.