This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Track days Hungaroring 2012-2013

pe rand dara, dar intra in bugetul de pana la paste. am uitat ca anul asta trebuie vopsit si crx-ul Icon_biggrin. si cum bugetul se face pe dividentea...vin banii din pasti-concediu-n craciun.
frane am mane, dar nu tin, intra in fading.
poate ca o sa vin cu isuuu ca si el vrea cox
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat

Reply

la frane is de acord sa umbli daca nu-ti plac astea... stii combinatia Icon_wink
stai linistit ca nu scoti nici un segment pe nicaieri... tocmai asta e ideea, tu da-i Părul sau lâna care acoperă pielea unor animale. si vezi cum prezinta... asa cu segmentii aia te duce 1 viata, daca nu traiesti mult Icon_biggrin

Reply

segmentii pe evacuare era asa ca idee, expresie. de cuzineti imi e mai groaza, sunt curios cum sunt, ma rog, mai multe, mie imi place sa stiu pe ce calaresc, sa stea neuronu linistit Icon_biggrin

Reply

adi i-a gandeste-te la astea
poti sa-l intrebi pe Tom cum sta treaba ca doar ce si-a innoit subi cu un set

Reply

(20-02-2013, 14:12)DeN1gRator Wrote: Yula: m-as gandi foarte mult, baga niste detalii Icon_biggrin

Nu stiu mai multe numai dimensiunea lor: 18x9.5 Enkei RPF1 +15 5x114.3 iar pentru pret trebuie sa le trimiti mail. Cu aprox. cred ca sunt in jur de 1300€ trimise din Japland...
Honda nu arde uleiul, il foloseste.

Reply

M-ati spart cu " Părul sau lâna care acoperă pielea unor animale." aia Icon_razz

Reply

(20-02-2013, 14:28)LIVIU_CTS Wrote: segmentii pe evacuare era asa ca idee, expresie. de cuzineti imi e mai groaza, sunt curios cum sunt, ma rog, mai multe, mie imi place sa stiu pe ce calaresc, sa stea neuronu linistit Icon_biggrin

e clar deci ti frica Rollinglaugh...parca tu erai ala cu 0w20 in motor nu ? Biggthumpup

Reply

nuuu eu am in civic 5w50 si 5w40 in crx.

Reply

(20-02-2013, 20:22)LIVIU_CTS Wrote: nuuu eu am in civic 5w50 si 5w40 in crx.

stiu stiu Icon_biggrin

Reply

eu unu am reusit sa ma setez pt 30 martie razvan daca vrei sa vii cu mine dami un tel
Most sports require only one ball, motorsport requires two...

Reply

Mergem mai multi impreuna, si eu merg tot atunci, ne cazam tot la pensiunea aia de anul trecut?

Reply

check, ramane cum am vorbit !

LE: adi am vb cu tom, i-am zis ca mai suntem cativa care merem si a zis ca nu-i problema cand rezerva el vb si pentru noi. o sa ne auzim mai incolo sa-i confirm cati suntem si platim direct acolo.

Reply

Puteți să-mi ziceți și mie un buget estimativ pentru ieșirea asta? Adică drum, cazare, mancare, taxe, etc?

Reply

30 e ziua andreei, eu nu ma var in schema

Reply

o estimare high level cred ca undeva intre 300 si 400 de euro, benzina e cea mai scumpa restu sunt oarecum mizilic. anu trecut cazarea a fost de 30 euro/noapte camera doau persoane, conditii decente pentru ce ne trebuie noua iar la circuit gasesti preturile pe site (vezi link pg1). Mancarea se gaseste la preturi decente. Ne-am dat si la karting cu pista indoor/outdoor.

a fost foarte fain anul trecut si anul asta o sa avem si mai mult timp de socializare deci o sa fie si mai ok.
in afara de vreme nu prea are ce sa mearga rau Icon_smile

Liviu ofera-i prietenei o plimbare la budapesta de ziua ei Icon_razz

Reply

mai plimbarea in budapesta am discutat-o dar miros de ulei ars de ziua ei...nu ma intind Icon_biggrin

Reply

Multumesc de info Icon_smile Daca am timp in program, poate ma bag si eu. Aflu pana la sfarsitul saptamanii viitoare.

Reply

razvane te-ai descurcat cu cazarea?
Most sports require only one ball, motorsport requires two...

Reply

Ii la Roma Razvan, a rezolvat cu cazarea din câte mi-a zis la telefon.

Reply

am vb cu adi sa sune el ca are mai multe camere de rezervat si sa imi ia si mie una. ma uitam ca data din aprilie s-a tot schimbat, initial a fost 10 aprilie, apoi 11 acum este 25.

sa speram ca nu se modifica si asta din martie si ca vremea o sa fie buna.

Reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Theme © 2014 iAndrew