This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

DOC: '02 Honda Accord Type-R H22A7, Satin Silver



 

Momentan m-am motorizat tot cu o japoneza de 1.5i 109CP.



Reply



 

Bine ca l-ai dat inainte de noua taxa ca ramaneai cu el pe vecie Icon_smile

Sent from my N4
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Taxa nu mai conteaza la astfel de masini. Exista si varianta inmatricularii pe alta tara pentru 1-2 ani,



Reply



 

(01-03-2013, 00:19)kmr Wrote: De tine stiu, doar ti-am facut lobby la Catalin Icon_smile

Multumesc, dar sa stii ca nu mi-a mentionat nimic de lobby-ul facut Icon_smile
Pare-se ca noua proprietara este foarte incantata de masina... cam cum am fost si eu de altfel.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

(01-03-2013, 02:23)w33bb0 Wrote:
(01-03-2013, 00:19)kmr Wrote: De tine stiu, doar ti-am facut lobby la Catalin Icon_smile

Multumesc, dar sa stii ca nu mi-a mentionat nimic de lobby-ul facut Icon_smile
Pare-se ca noua proprietara este foarte incantata de masina... cam cum am fost si eu de altfel.


Pai nici nu trebuia sa mentioneze Icon_smile Daca te-a cautat si a luat masina, e bine Icon_smile E incantata si eu si foarte impresionat si Cata ca nu bate nimic, ca e liniste in masina ( de la bucsi ) si ca finala e foarte zgomotoasa Icon_smile)))



Reply



 

Pai, nah, vorba anuntului: nu bate, nu troncane Icon_smile)
Avea silenceru' prin interior pe undeva. Am s-o mai sun eu pe proprietara ca sa-mi recuperez un CD (cred... sau doua?) de prin masina, sa-i dau si ce mai am eu de pe la conserva... ca tre' sa mai am niste piese pe ici pe colo, cumparate, da' de care n-a fost nevoie pana la urma. Ah, right! Si cred ca mai am niste stickere OEM cu SOHC VTEC, pe care planuiam sa le aplic dupa ce ii faceam o vopseala integrala.

Da' hai sa nu-i mai poluam threadu' lu' Doc Icon_smile
Una peste alta, sa se bucure noii proprietari de ele, iar noi de viitoarele achizitii!
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

Mai merge inmatricularea pe alta tara daca trece legea aberanta prin care nu mai ai voie sa conduci o masina care nu e pe numele tau mai mult de 30 de zile?



Reply



 

de ce e aberanta? plateste taxe in alta parte si polueaza aici si calareste drumurile astea. legea asta era si mai demult.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Si daca ai un copil si vrei sa ii dai masina sa mearga cu gagica in oras? Sau vrei sa i-o dai la socru? Sau la un var? Sau la un prieten?



Reply



 

mai mult de 30 de zile? Icon_biggrin
mutati discutia altundeva.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.