This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ce cauciucuri imi recomandati?



 
#81

Get some Michelin's, run quiet may price a little more but you will get many more miles out of them than a less expensive wheel, most come with 80.000 miles warranty. They also out perform other companies, like stopping distance etc.



Reply



 
#82

Nu cred ca are rost sa dai dublu pe o anvelopa doar pentru a frana mai bine pe ud.

[Image: 06finalscores.jpg]

Daca nu luam in considerare testul pe ud am avea:

1. Federal
2. GoodYear
3. Dunlop
4. Pirelli
5. Michelin
6. Maxxis
7. Nokian
8. Toyo
9. LingLong



Reply



 
#83

cum sa merg pe srtrada cu un cauciuc pe care-l cheama linglong....Rollinglaugh
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#84

nu mi-as lua ling long nici pe roaba , eu am avut cumparate de mine noi Yokohama sDrive si Falken 452 , toate bune si frumoase pana acum , eu cred ca sunt accesibile ca si pret



Reply



 
#85

Toate anvelopete testate mai sus fac parte din gama Hight, Ultra si Max Performace si nu le poti compara cu o anvelopa din gama Premium Touring Summer precum Yokohama sDrive, deci cu alte cuvinte LingLong L688 s-ar putea sa fie mult peste Yokohama sDrive, in schimb Falken 452 merge.



Reply



 
#86

cum crezi tu, eu nu mi-as pune obrazu la linglomg Icon_smile
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#87

Nici in Nokian nu mi-as pune mari sperante Icon_smile

Sent from my Slimed i9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#88

Am vrut sa zic ca nu putem compara o anvelopa performanta cu una economica indiferent de brend.



Reply



 
#89

Ce ati alege dintre Danlopuri, Continentale si Bridgistoane?
Mi-am facut ceva planuri pentru un SportMaxx RT de la Dunlop...



Reply



 
#90

Alege si tu ceva infiintat in Japonia cum ar fi Falken, Bridgestone, Yokohama, Toyo. Suna altfel Icon_wink



Reply



 
#91

Pai, pe la teste toate ies cam nasol.
Ma uitam la Toyo Proxes T1 si au niste rezultate pe ud slabute tare.
Nici Advan-urile nu m-au convins.
Sa ma intorc iar la Turanze? De abia am asteptat sa le termin p-astea stock...



Reply



 
#92

Vali, ti-as recomanda niste michelin ps3, se gasesc la preturi f bune si-s smechere. Incearca sa eviti modelele rare sau care nu se prea aduc in ro.



Reply



 
#93

Eu am Continental PremiumContact (asa a fost echipata masina stock) si sunt foarte multumit de ele (pe apa, mazga, uscat, etc.). Cu toate astea, vad ca PremiumContact 5 are niste scoruri... Icon_no2



Reply



 
#94

vali ia-ti gy asym 2, sunt cele mai ok dintre cele noi in teste. sau daca nu te deranjeaza ca este un model precedent poti merge pe michelin PS2 care sunt peste PS3, si asta pentru ca ps3 nu este continuarea lui ps2 ci a lui pilot exalto. continuarea lui ps2 este pilot supersport si este varful de gama asa cum a fost si ps2 la vremea lui. pss nu se fac decat pe min 18



Reply



 
#95

Multumesc mult pentru sfaturi!
in masura in care voi gasi pe stoc la vreunul dintre multii distribuitori vreunul dintre modelele spuse de voi, probabil ca ala va fi.
Delphi, alea au fost gumele stock la tine?! Frumoasa treaba! Bridgestone-urile Turanza ER 30 cu care veneau sedanurile numai grozave nu erau...
Bgdsta, Michelin-uri la pret bun? Pe unde m-am uitat doar preturi mari.
Razvan, nici pe cauciucuridirect.ro parca nu am vazut GoodYear Asymmetric 2. Ma asteptam sa fi adus ceva marfa cei cu marile site-uri, cu toate astea cele mai multe dintre gumele afisate nu sunt pe stoc.



Reply



 
#96

Gy assym 2 din cate stiu se fac incepand cu 17 inci. Ps3 am vazut la 390 bucata. Continental Premiumcontact 5 am oferta la 340 bucata in H. Suna-ma luni daca vrei ca am niste oferte la birou pe dimensiunea ta.



Reply



 
#97

Da, preturile sunt foarte bune!
Numai sa fie 205/55/16.



Reply



 
#98

Fix dimensiunea asta sunt



Reply



 
#99

eu am fost f f f multumit de michlin exalto, care erau si sh.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

(02-03-2013, 18:55)vtin Wrote: Multumesc mult pentru sfaturi!
in masura in care voi gasi pe stoc la vreunul dintre multii distribuitori vreunul dintre modelele spuse de voi, probabil ca ala va fi.
Delphi, alea au fost gumele stock la tine?! Frumoasa treaba! Bridgestone-urile Turanza ER 30 cu care veneau sedanurile numai grozave nu erau...
Da, alea au fost gumele stock. Icon_smile In plus, la mine motorul este R18A2 si cutia are aceleasi rapoarte ca si cutia de pe 5D.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2026 - All Rights Reserved.