16-02-2016, 16:57
Salutare,
caut si eu o parere mai avizata, ca sunt oarecum in dilema. trebuie sa-mi schimb evacuarea, fiind infundat catalizatorul. nenea de la service mi-a zis ca imi poate monta un catalizator universal, undeva la 300 de lei. ideea ca nu stiu nimic despre catalizatoarele astea, daca fac ceva sau doar cu numele.
care ar fi mai ok, sa montez un catalizator universal sau sa montez o intermediara de ek3 si sa renunt de tot la catalizator?
Mersi!






