This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honda Civic 1.7 '01 coupe



 
#21

cred ca e ce am avut si eu la crx, capul planetara dinspre cutie

Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#22

@yulasinio: consum de 8.5 mixt. Batai ca si cum ai lua un ciocan si ai lovi janta. inainte se aauzea de parca si-ar da duhul un rulment, acuma din croncanit a devenit bataie.. mai urmeaza sa strige Icon_smile)
@LIVIU_CTS : NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!
//-// (()) //\\// //)) //\\



Reply



 
#23

Numai sa o ridici sus si sa vezi de jocuri la roata si planetara...
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#24

(28-05-2011, 21:02)LIVIU_CTS Wrote: cred ca e ce am avut si eu la crx, capul planetara dinspre cutie
ai avut dreptate Icon_rolleyes2

//-// (()) //\\// //)) //\\



The following 1 user says Thank You to nismo for this post:
  • LIVIU_CTS
Reply



 
#25

A sosit vremea faina si m-am gandit sa ma ocup unpic de masina. Am vazut un post DIY in care un tip, a polishat farurile cu pasta de dinti, am incercat si eu, rezultatele (am folosit colgate pt albirea dintilor):

[Image: 5.JPG]
*
inainte:
[Image: 2.JPG]
dupa (farul este uscat):
[Image: 3.JPG]
===END====
aceasta dupamasa am gasit asta in bara masinii:
[Image: 1.jpg]
..dap.. se dezintegreaza radiatorul.. ce bucurie...

am mai gasit o poza:
[Image: 4.JPG]
farul din partea soferului inainte de "polish", celalalt dupa
//-// (()) //\\// //)) //\\



Reply



 
#26

Merge si pasta de dinti pentru ca este abraziva numai ca trebuie un pic mai mult muschi pus in functiune Icon_smile
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.