This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

kmr: '96 CRX Del Sol ( SIR Swap)



 

Îi fac o țeavă, nu am altă variantă



Reply



 

Vrei să-ți caut eu unul aici?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Nu are sens, îl fac astăzi. Am sta prea mult fără mașină și nu vreau Icon_smile



Reply



 

fain ca arcurile au rata liniara. nu e bun pt strada da e bun pt şerpuit Icon_biggrin
ec drak ai in geanta aia mah?
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Nimic Icon_smile)) E geanta pentru cască Icon_smile



Reply



 

pai ce casca? ce dak faci cu ea?
nu-mi raspunte ca ti-o piu pe cap ca te injur Icon_razz
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Asta fac cu casca, pentru EG Vreau să încep să ies pe circuit, teoretic merg la Adâncata pe 9 mai. Sper să aibă timp Vali să-mi facă cutia de la EG.



Reply



 

pai hai si tu la vtm-uri, macar are o noima. te duci sa dai bani unora care nicimacar nu-si termina treaba.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

E aproape de mine, VTM-urile sunt mai departe și nu e chiar simplu cu EG-ul să mergi mult. Platformă nu am, E-ul nu îl am...



Reply



 

Ce arcuri ai folosit pana la urma si ce faci cu bucsele care nu s-au potrivit ? Am eu decat Toyo Sport daca vrei.



Reply



 

Oi avea dar mâine vrea să termine mașina Icon_smile Cu bucșile rămase (cele de la bascula superioară față și cele de la brațele spate ) , mă gândesc să le vând dar nu mi-am făcut un plan și un preț.



Reply



 

si ce bah, n-ai bani sa platesti o platforma? Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Păi e scumpă



Reply



 

pai nu merti tu atat? Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Ia fă și tu un calcul și zi cât costă o etapă de VTM, cu drum, cazare, taxe, etc



Reply



 

pai stiu bre ca am fost. trebuie doar sa gasesti o platforma mai ieftina. acum, nu-s chiar bani marunti dar e misto Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Am eu platformă, cat dai pe ea ? Icon_razz



Reply



 

Nu dau nimic. Am nevoie și de categoria E pentru permis. Dacă o dai cu tot cu categoria E, o iau, ca să te scap de o grijă Icon_smile



Reply



 

BE iti tebuie mai exact... Icon_wink



Reply



 

hai bre cu ea pe strada mai repede Icon_biggrin



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.