This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

vtin: Honda Civic FK2 Executive 2009



 
#1
Car 

Dragii mei, am ajuns in Galati cu noua cumparatura, un Civic FK2 negru din 2009.
Ca un facut, nici 10 minute de mers prin Bucuresti nu am avut si Maruta m-a si reperat, desi masina are numere de Bihor si e atat de neagraaaa. Icon_biggrin Salutari, domnul meu drag! M-am bucurat tare de cum s-au asezat lucrurile sa ne vedem asa repede!

Masina a fost a colegului Maupas si a avut parte de cea mai buna ingrijire.
Am parcurs deja primii 250 de kilometri si am sesizat ceva diferente fata de FD1.
Multumesc in mod special lui KMR care m-a sprijinit substantial in formarea hotararii de a cumpara masina asta.
civic






 
#2

S-o stapanesti sanatos Vali si sa ai parte numai de bucurii cu ea.
O vedem peste 3 saptamani? Icon_biggrin



The following 1 user says Thank You to DeN1gRator for this post:
  • vtin



 
#3

Multumesc mult, Adi!
Cu siguranta ca voi veni cu ea, mai ales ca cealalta a ramas fara gume de vara, tocite pana la "os".
civic






 
#4

Bravo, Vali! Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!


Sent from my iPhone using Tapatalk



The following 1 user says Thank You to bgdsta for this post:
  • vtin



 
#5

Multumesc mult, Bogdan!
Sa auzim de bine!
civic






 
#6

S-o stăpâneşti sănătos!



The following 1 user says Thank You to kmr for this post:
  • vtin



 
#7

Foarte multumesc, Gabi!
Kalon kai (to) agathon... (asta e in greaca veche, nu stiu daca mai inseamna ceva in greaca actuala)
civic






 
#8

Felicitari. Te asteptam cu impresii si diferente intre modele.






 
#9

Multumesc mult, Babaus!
Marturisesc ca ar fi bine sa vin cu impresii peste ceva timp, sa ma mai obisnuiesc cat de cat cu 5d-ul. Icon_smile Pe de alta parte, m-as feri sa bag zazanie intre cei cu 4d si cei cu 5d.
civic






 
#10

Felicitari! S-o stapanesti sanatos!
Acu' daca tot ai adus vorba, da-i cu zazania Icon_baby






 
#11

Multumesc mult, Adi!
Haha, inca nu incep. Oricum, nu ar trebui sa-ti faci probleme pentru ce as vrea sa spun... Icon_biggrin
civic






 
#12

sa o stapaniti sanatosi !
hai ca ma pierd cu atatea F-uri Icon_smile)
pozele de rigoare !






 
#13

M-am rezervat cu urarile pana la prezentarea oficiala, deh poate pana la urma era FN2 Icon_smile

Sa aveti parte de ea si la cati mai multi KM fara incidente Biggthumpup
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#14

Toyboy: multumesc mult! Vor veni in scurt timp. Icon_smile

@Yula: multumim frumos!
Avand in vedere destinatia masinii, un FN2 ar fi fost ca un sutien peste tricou. In plus, m-a speriat binisor consumul masinii aleia. Icon_biggrin
civic






 
#15

Mai, Valentin! Sa te-ascut! Nu ziceai ca vrei s-o vad cu ochiu' inainte? Icon_smile)
S-o alergi cu placere, voios!
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!






 
#16

Multumesc mult, Andrei! Icon_biggrin
civic






 
#17

Felicitari si aici Vali! Ma bucur ca ai reusit pana la urma sa iei ceva. Sunt curios cati km are masina...???
Acum va fi mai greu sa va decideti cu ce masina veti pleca impreuna..."cu Civicul...care Civic?" Icon_biggrin
Daca la piese nu au (aproape) nimic in comun cele doua, macar la consumabile poti lua petru amandoua cand cumperi ceva...






 
#18

Multumesc mult, Maruta!
Pai... eu as sti ce sa aleg pentru un drum lung, pacat ca nu mai are gume de ros. Icon_biggrin
4D-ul e preferabil cam la orice fel de drum. Uite ca am spus-o! Incerc sa-mi cenzurez orice exprimare a vreunei opinii, dar nu-mi iese.
civic






 
#19

(01-10-2014, 06:43)vtin Wrote: Avand in vedere destinatia masinii, un FN2 ar fi fost ca un sutien peste tricou. In plus, m-a speriat binisor consumul masinii aleia. Icon_biggrin

"tzatze" sa aiba ca merge si asa Icon_smile

s-o folosesti sanatos si sa te bucuri de ea Biggthumpup






 
#20

Icon_smile)))
Multumesc mult, Tomi!
civic





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.