This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Vand Honda Civic 1.4 i, 1998



 
#1

De vanzare Honda Civic Hatchback 1.4 i, fabricatie 1998, 90 Cp, rulaj 196500 km .
Dotari : ABS, SRS Airbag, Servo direcție, Aer condiționat, Volan reglabil, Inchidere centralizată, Radio/CD, Geamuri colorate, Scaune reglabile, Parbriz iîncălzit, Jante aliaj, Trapă, Piele + Alcantara

Mai multe informatii pe : http://www.pistonhead.ro/ro/

Pret :1890 euro - negociabil

[Image: honda+1+001.jpg]

[Image: honda+1+011.jpg]

[Image: honda+1+002.jpg]

[Image: honda+1+003.jpg]

[Image: honda+1+012.jpg]

[Image: honda+1+014.jpg]

[Image: honda+1+004.jpg]

[Image: honda+1+005.jpg]

[Image: honda+1+006.jpg]

[Image: honda+1+007.jpg]

[Image: honda+1+008.jpg]

[Image: honda+1+009.jpg]

[Image: honda+1+010.jpg]

[Image: honda+1+013.jpg]

[Image: honda+1+015.jpg]






 
#2

Cum este cu inmatricularea la masina asta? Taxa?






 
#3

Timbrul de mediu (benzina): 489 EURO ( 2,210 RON )

Pentru mai multe detalii vizitati : http://www.4tuning.ro/calculator-timbru-mediu-2013/






 
#4

Impecabil , de unde este adusa de arata asa bine?






 
#5

Masina a fost adusa din Germania in Ungaria pt vanzare. Acolo nu s-a vandut, inca este in Budapesta dar in cazul in care cineva este interesat s-o cumpere, se aduce masina la Cluj-Napoca .






 
#6

Masina se poate vedea in Cluj-Napoca !






 
#7

Azi merg dupa ea, sa o stapanesc sanatos Icon_biggrin (de fapt Florina)






 
#8

ce cadou fain Icon_smile
sa o stapaniti sanatosi !






 
#9

LE: A crescut pretul, pica....asta este, cautam alta






 
#10

(26-06-2013, 12:30)DeN1gRator Wrote: LE: A crescut pretul, pica....asta este, cautam alta


Man, la intalnire ti-am zis un pret din burta aproximativ, fara sa vorbesc cu baietii . Ei decid pretul nu eu . Pe fata au fost schimbate rulmenti la ambele roti + bucsi si alte chestii . Nu se vinde masina in pierdere ! Daca crezi ca nu merita 1650 euro atunci se vinde la altcineva, asta e. In fine.... puteai sa ma suni ... asa cum ai promis Icon_smile .






 
#11

Pai te-am sunat man de mai multe ori,nu am zis ca nu merita banii aia, da s-a supărat Florina ca am vb o treaba si cand am avut banii s-a scumpit mașina. Nu se aștepta si nu i-a picat bine, așa e ea mai suparacioasa Icon_smile






 
#12

S-a vandut, se poate inchide thread-ul , multumesc !





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.