This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ulei cutie MTF3



 
#1

Am vazut ca este multa lume interesata de uleiul de cutie MTF de la Honda avand in vedere pretul mare de achizitie din tara ~100Lei pe litru.
Pot trimite de aici la bidon de 1L pretul fiind de 11€ trimis in Romania sau la bidon de 25L pretul fiind de 8.50€ trimis in romania. Cu transportul mi-ar fi foarte usor sa trimit la o singura adresa pentru ca limita minima este de 20kg, deci nu pot trimite 3L de exemplu.
Daca sunt doritori atunci va rog sa va puneti mai jos numele, cantitatea si locatia.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#2

Salut Yula, mtf3 merge si la cutie de R18a2? si de cati litri am nevoie?







 
#3

Ce fel de cutie este pe R18, este AT, daca da atunci asta nu e bun asta.[/align]
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#4

cu siguranta e mt
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#5

Da yula, e Mt, si cu siguranta imi trebuie MTF3, inca nu stiu cat, vad motul configurator ca mi-ar trebui 1.4l, am vb la service dar nu era baiatul acolo sa-mi spuna cat imi trebuie.
Deci eu ma bag la gb, sper sa ne strangem suficienti.
Mersi Biggthumpup






 
#6

Cu cati mai multi cu atat mai bine ca poate facem ceva la transport...
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#7

Si pe mine m-ar tenta 2L de MTF3.






 
#8

Are vreun termen de valabilitate uleiul asta? Eu l-as lua sa-l am acolo, in cutie am ulei de 25k km, de cand s-a umblat in garantie acolo.
Accord CL7 2.0 exec MT Arctic Blue Pearl
ex-Civic 5D 1,8 exec MT Milano Red






 
#9

Eu ma uit pe ambalaj dar nu cred ca are data de valabilitate. Eu zic sa strangem numere ca nu are rost asa numai 3L. Puneti numele pe lista si facem o livrare.

1. LauX_LauX_LauX - 2L
2. Vali_LJ - ?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#10

Am ocazia sa trimit niste ulei in tara daca este cineva interesat.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#11

Maine ma duc sa ridic un butoi de 25L de MTF3 de la Honda sa il trimit in tara. Daca este cineva interesat sa isi puna numele mai jos.
Pretul o sa fie de 7.50€/litru + taxele de transport in tara.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#12

1. LauX_LauX_LauX - 2L
2. Vali_LJ - ?
3. Wagner - ? (nu stiu exact cat intra in cutia de FK2 - nu ar trebui sa depaseasca 2L )
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil








 
#13

Mah nu stiu cat intra in cutie la FK2 dar stiu ca la seria B intra cam 2,3 - 2,5. De obicei se umple cutia pe un nivel drept pana ce da pe afara la buson.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#14

1. LauX_LauX_LauX - 2L
2. Vali_LJ - ?
3. Wagner - ? (nu stiu exact cat intra in cutia de FK2 - nu ar trebui sa depaseasca 2L )
4. DEn1grator (cat o fi nevoie)
5. godspeed (cred ca vrea si el, asa zice mai sus)






 
#15

si eu


Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#16

Tanana....

[Image: 2011-07-16141659.jpg]
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#17

pune-l pe conducta Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#18

1. LauX_LauX_LauX - 2L
2. Vali_LJ - ?
3. Wagner - ? (nu stiu exact cat intra in cutia de FK2 - nu ar trebui sa depaseasca 2L )
4. DEn1grator (cat o fi nevoie)
5. godspeed
6. Liviu_CTS






 
#19

1. LauX_LauX_LauX - 2L + 2L pt Alex (Un Hondar tot din Re.)
2. Vali_LJ - ?
3. Wagner - ? (nu stiu exact cat intra in cutia de FK2 - nu ar trebui sa depaseasca 2L )
4. DEn1grator (cat o fi nevoie)
5. godspeed
6. Liviu_CTS






 
#20

Buna , as dori si eu 2 L daca se poate a mentionat si lau mai sus,sunt din Resita.

Multumesc , o zi fumoasa !






Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.