This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Stiri si concepte - CIVIC



 

mda....un desenator bate orice inginer Icon_smile))
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

CTR concept

http://www.youtube.com/watch?v=HaI5FTEUB8U

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Peste doua zile va fi salonul auto de la Geneva. Sper sa vedem acest concept prezent acolo si sa fie cat mai aproape de varianta finala. Mie imi place.



Reply



 

Nu arata rau deloc, desi nu sunt chiar un fan in ceea ce priveste design-ul noii generatii de Civic. Sa vedem cum va arata versiunea de serie, atunci cand o vor scoate la lumina si mai ales, cum va fi "pregatita" sa faca fata concurentei din segmentul ei.
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 

deci.....DA cu toata gura Icon_biggrin
eu spun ca 90% va fi la fel, asa au fost toate conceptele-serie type-r.
pun bani de-o parte Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Cred ca incep si eu cu economiile Icon_biggrin
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

Icon_biggrin faina tare! eu nu strang nimic ca nu mai iau alta



Reply



 

Type-R-ul arata bine pentru ca nu are linia aia oribila deasupra rotiilor pe care o are Civicul normal, la R e mult mai bombata. Sa speram ca se mentine si in productie.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Arata foarte fain, da mi-e teama ca de va ramane asa va fi peste 35k euro. Si e si putin fail, a luat bataie de la SEAT pe N-ring cu toate ca se laudau ca fac cea mai rapida FWD. Plus ca s-a dus feelingul special pe care ti-l da un motor aspirat vs unul turbo. My 2 cents.



Reply



 

Eram in cautare de niste poze high res cu R-ul asta nou sa schimb backgroundul la PC si am dat peste Tourer, cat de pacat ca nu au schimbat aripile alea Icon_no2

http://www.honda.co.uk/cars/civictourer/...r/#gallery
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

si eu ma gandesc la niste preturi apropiate de concurenta. nu stim cum a facut honda motorul ala si cum livreaza. stai sa vedem teste.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

https://www.youtube.com/watch?v=tCslb5fmJhc
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Drool

are jante de ..20!!!??
http://ca.autoblog.com/photos/honda-civi...to-2467296
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Deja ma enervez! Incep sa imi doresc unul...

LE: Jante de 20'' pentru drumurile din .ro? Nu sunt convins ca e o idee prea buna... Sper sa fie rezistente.
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 

@denigrator - ce hater esti Icon_smile ai vazut masina finala si timpu pe nring de zici ca a luat bataie de la seat?
daca cu feelingu sigur o sa fie altceva decat ce avem acus, la pret nu poti sa stii desi cred ca o sa fie macar 30 de mii. oricum seatu ala cu recordu are performance pack si alte jante, cauciucuri si cred ca tot pe acolo e.

jantele de 20 de inch mi se par total exagerate la fel si fata cam de badboy asa



Reply



 

Dacă o conduce phara, se schimbă situația Icon_smile

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk



Reply



 

Rollinglaugh

si precedentul concept r avea jante de 19 si a aparut cu 18. asa si asta, o sa apara cu 19 maxim.
designul e f actual si reusit. adica nu are elementele deranjante ale "machetei" folosite pe ring.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

http://www.youtube.com/watch?v=9C4pXK9dosQ
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 



Reply



 



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2026 - All Rights Reserved.