This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Noutati



 
#41

ASTON MARTIN ONE77 - 1,2 MILION POUNDS

http://www.youtube.com/watch?v=009tfoqc5..._embedded#!



Reply



 
#42

Lamborghini MLC Concept For Beijing

http://www.carbuzz.com/news/2012/2/23/Re...g-7707460/

[Image: 157564.jpg]
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#43

asta mai lipsea... urmeaza duba de la ferrari
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#44

Pai Lambo au mai avut o tentativa pe piata 4x4 la sfarsitul anilor 80.

http://www.lambocars.com/archive/lm/lm002.htm
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#45

da da, imi amintesc, arata fenomenal, un fel de precursor al hummerului. insa imi amintesc de unu bagat in nisip ...a ramas acolo Icon_smile)). inafara de aspectul infiorator, nu am citit nimic bun. majoritatea au fost cumparate de arabi si erau probleme mari cu supraincalzirea motorului.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#46

Au dat chix cu ele atunci Icon_smile a fost una si la TG in ceva challenge daca bine imi aduc aminte.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#47

Din ce stiu eu, Lambo era pe punctul de a castiga un mare contract cu US Army (celebrul HUMVEE), dar din cauza unor probleme tehnice a picat afacerea si US Army s-a orientat catre Hummer.



Reply



 
#48

s-a umplut internetu cu trotineta noua la francezi Icon_smile

DS4 Racing

daca o sa fie asa cum zic in articol inseamana ca motoru e intins la maxim, is curios cat rezista in regim de alergare intensa Icon_biggrin



Reply



 
#49

holly shit!
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#50

M-am citit si eu astazi despre ea. Arata bine in poze iar vopseaua aia mata Drool sa vedem acuma ce va iesi la serie.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#51

mie ca aspect nu-mi place deloc, e prea impopotonat, plin de muchii si dungulite... mai are si alura de crossover sau ceva, nu arata a faşneaţă, sprintena. dar performantele motorului ma surprind. nu cred insa ca o sa fie asa ceva p strada, nu cred ca poate fi fiabil ca masina de masa.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#52

daca aia e prea complicata uite aici una simpla, mai simpla de asa nu se poate Icon_smile ... sa mai zica lumea ca honda e banala.
http://0-100.hotnews.ro/2012/03/02/foto-...t-de-2012/

apropo de Kia trackster de pe pagina anterioara, acu doua zile am vazut una pe strada si am crezut ca aia e, dar se pare deja au una care arata cam la fel Kia soul si e urata rau in realitate, in afara de faptul ca e diferita si ciudata arata ca dracu



Reply



 
#53

toledo totdeauna a fost o strutocamila.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#54

http://www.carbuzz.com/news/2012/3/12/It...a-7707783/
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#55

O sa-i rupa Dacia pe astia UK, eu cred ca o sa aiba vanzari bune acolo.

http://www.autoexpress.co.uk/news/autoex...eased.html

-----
Hai hui
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#56

ma uitam prin capital si era una rticol cu bmw si al sau seria 3. Nimic nou doar ca mi se pare au cam inceput sa traga rau de tot cifrele.
Zic ei: super motorizare de 2 litri twin turbo cu 245 de cai si vreo 350 nm parca. Bun intru pe site ma uit si eu la una alta si vad. Greutate: 1505 kg, 0-100km/h: 5.9 si consum extraurban 5.2, urban 8.5

Apoi ori eu am ramas in urma rau de tot cu tehnologia ori cifrele astea sunt mincinoase de-a dreptu.Vedeti la 328i



Reply



 
#57

Merge pe vapori si de aia consuma asa putin Icon_smile
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#58

LOOOL uita-te la alea Diesel sa vezi acolo consumuri...Bah vere da' astia sunt chiar nesmititi pe bune Rollinglaugh



Reply



 
#59

astea-s cifrele de pe ps3, scrie mic jos pe site Icon_wink
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#60

Holy sh1t batman Happy

http://www.carbuzz.com/news/2012/4/3/Jon...e-7708160/
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2026 - All Rights Reserved.