This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Noutati



 

Trecem toți la Tesla și Nissan-uri Leaf Icon_biggrin

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Si voi va plangeti de cum arata CTR-ul Icon_lol

https://www.topgear.com/car-news/tgs-gui...ota-supras

[Image: 964eb998-jdm-2020-toyota-gr-supra-14.jpg]

[Image: JntNDur.jpg]
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Fake vents for everyone Rollinglaugh

https://jalopnik.com/heres-every-fake-ve...1831804258

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

rahaturi comerciale, insa cu cat pacalesti lumea mai tare cu atat ii dezamagesti mai tare. 
pacat ca de prototip, ca"in club" arata bine bine fiara.



Reply



 

Nici nu am crezut că nu iasă să facă concurență la GTR și NSX. Mai bine îi zicea Z4 și aia era.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Mda, o sa fie pocnitore la capitolul performante cu motorizarile de 2 litri, pacat de istoria modelului.



Reply



 

japonezii au dezvoltat un talent din a-si bate joc de iconuri Icon_smile))) astia nu cred ca mai au ceva in cap inafara de baterii. si pana rezolva problema , isi umplu timpul cu artificii d'astea.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

supra, gt86, lista poate continua .....



Reply



 

Si toti criticau Civic-ul ca e mega kitchos...ete si la copia asta z4 cu eleron ...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 

Sky News a anunțat că anunțul oficial va fi făcut marți. La Swindon este produs modelul Civic, dar și SUV-ul CR-V, cele mai multe mașini fiind exportate către țări UE.


Producția anuală este de 100.000 de mașini, iar sursele spun că va fi relocată în Japonia.

Honda a catalogat zvonurile ca fiind ”speculații”.

Oficialii Honda spuseseră anul trecut că un Brexit fără acord va costa compania zeci de milioane de lire.

Brexitul contează mult în luare deciziei, spun sursele, frica fiind că ar putea fi impuse tarife mari la export, ceea ce ar afecta grav profitabilitatea. 

Recent, Nissan a anunțat că renunță la planurile de a construit SUV-ul X-Trail la uzina de la Sunderland.



Reply



 

Nimic nou sau surprinzător. Așteptăm să vedem ce se va întâmpla. Pot să o mute în Irlanda Icon_biggrin


https://www.rte.ie/amp/1031302/#referrer...20%251%24s
Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 



Reply



 

Și cu Holdenul ce se întâmplă? Nici nu știam că GM a renunțat la Opel asta cam arată cât am urmărit fenomenul în ultima vreme

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

PSA a preluat Opel in 2017...

Sent from my moto g(7) plus using Tapatalk
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 

care vrea un bacalar, doar 2 milioane ... sigur toti "cunoscatorii de fitze" dau navala pentru exclusivitate si lemn vechi de 5000 de ani.

[Image: 200302142920-01-bentley-bacalar-exlarge-169.jpg]

https://edition.cnn.com/2020/03/03/cars/...index.html



Reply



 

Dai două bulioane şi dacă te prinde o ploaie ăla eşti că n-are nici un fel de "acoperiş"!



Reply



 

Nu mai știu nici producătorii ce să mai inventeze să încaseze un leu.

Koenigsegg a lansat o versiune cu 4 locuri...

https://www.koenigsegg.com/gemera/

[Image: 9ad9c659b79ccd65f2093ae8ef630213.jpg]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

apare si dacia electrica de ... 45cp si teoretic 225km autonomie Icon_smile strict pentru oras probabil ca e acceptabil la un pret de 12-13 mii

https://economie.hotnews.ro/stiri-auto-2...-video.htm

[Image: image-2020-10-15-24355124-0-dacia-spring-foto-2.jpg]



Reply



 

Nu aș spune nu, merge de dus juniorii la școală și pe aici prin zonă. Consum curent la Stream de când cu școala...12l/100km

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

dieselul in picaj, nu-i de mirare. totusi eu as zice ca nici minunile electrice nu vor rezista prea mult, cel putin in forma de azi ... eu nu stiu cum a gandit industria cand materialele pentru baterii sunt cu atat mai limitate si mai scumpe decat petrolul. 

https://economie.hotnews.ro/stiri-auto-2...europa.htm



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2026 - All Rights Reserved.