This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Intalnire de toamna



 

se topeste tot joi Icon_smile
cu ocazia asta ne mai dam si noi ... de-a doua Icon_razz



Reply



 

pe 215 sau 225 ? Icon_smile



Reply



 

Maruta vezi ca s-ar putea ca si eu sa vin doar de sambata, dar nu stiu nimic sigur pana in ultimul moment... te mai sun?



Reply



 

(01-10-2013, 13:56)DeN1gRator Wrote: Maruta vezi ca s-ar putea ca si eu sa vin doar de sambata, dar nu stiu nimic sigur pana in ultimul moment... te mai sun?

Ma suni doar cand stii ceva sigur.
Merci.

PS: stii bine ca distractia cea mare va fi vineri noaptea, da? Icon_biggrin



Reply



 

Eu vin cu HR-V-ul Icon_smile



Reply



 

(01-10-2013, 14:00)maruta Wrote:
(01-10-2013, 13:56)DeN1gRator Wrote: Maruta vezi ca s-ar putea ca si eu sa vin doar de sambata, dar nu stiu nimic sigur pana in ultimul moment... te mai sun?

Ma suni doar cand stii ceva sigur.
Merci.

PS: stii bine ca distractia cea mare va fi vineri noaptea, da? Icon_biggrin


Stiu, dar am fost 1 saptamana plecat si mi s-au adunat toate, nu stiu daca reusesc sa termin tot ce am sa pot pleca vineri. Icon_sad



Reply



 

Daca e de cauciucuri de iarna, eu vin cu Civicul.



Reply



 

Dara daca nu e de cauciucuri de iarna si nu e prea frig, as veni cu EG-ul Icon_smile



Reply



 



Reply



 

Stati potoliti cu gumele de iarna, ca eu inca mai sper in niste grade suficiente pentru mobra... candva anu' asta.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

Si Dinamovistii mai spera la Champions League Rollinglaugh
2009 Audi A6, 2.0 - 170CP, A/T, gri
Fosta: Honda Civic 4D 1.8 ES M/T Taffeta White



Reply



 

Eu vreau sa vin cu Del Sol-u, sper sa-l termin in 2 zile, mai am usile de montat, cateva chedere, uleiurile, discurile... deja-s cam multe. Vad eu cum fac...



Reply



 

1. kmr : 1 vegetarian + 1 berbecut&porc ( adica unu doar legume iar al doilea berbecut&porc si ceva legume garnitura )
2. kinky: 2 pers berbecut&porc&pui&legume Icon_smile
3. w33bb0: 1 omnivor (orice carne/leguma/fructa) + 1 pui (legume din oficiu si poate ceva borc)
4. bogdan: 2 pers berbecut&porc&pui&legume si alcool
5. Den1grator: 2 pers vita&porc&pui&legume si alcool
6. maruta: 1 pers. berbecut-porc-legume, 1 pers. pui-porc-legume (frigarui?);
7. Delphi: 1 pers. berbecut-porc-legume.
8. Laux_Laux_Laux
9. liviu_cts

Completati acolo pentru gratarul de sambata seara



Reply



 

Pe a mea fata au chemat-o la munca inclusiv sambata pana la 8 seara, deci se pare ca vin singur:

1. kmr : 1 vegetarian + 1 berbecut&porc ( adica unu doar legume iar al doilea berbecut&porc si ceva legume garnitura )
2. kinky: 2 pers berbecut&porc&pui&legume Icon_smile
3. w33bb0: 1 omnivor (orice carne/leguma/fructa) + 1 pui (legume din oficiu si poate ceva borc)
4. bogdan: 2 pers berbecut&porc&pui&legume si alcool
5. Den1grator: 1 pers vita&porc&pui&legume si alcool
6. maruta: 1 pers. berbecut-porc-legume, 1 pers. pui-porc-legume (frigarui?);
7. Delphi: 1 pers. berbecut-porc-legume.
8. Laux_Laux_Laux
9. liviu_cts



Reply



 

Deci, cine cumpara berbecutul si porc-legumele?



Reply



 

Le pot cumpara eu. Berbecut si pui de la arabesc, porc de la macelarie insa nu stiu cu vita, ce si de unde sa cumpar. Legume: ciuperci ( le umplem cu brie, camembert si branza cu mucegai albastru ), vinete, dovlecei si usturoi pentru mujdei ( eventual facut cu iaurt, sa nu avem arsuri de la el ). Aveti si alte idei?



Reply



 

Pai vita vrea numai Adi... cata vita vrei sa iei? 200 grame? Si pe urma, daca amesteca prea multe carnuri, i se face rau. Sick Rollinglaugh

La legume tu esti expertul, dar n-ar mai merge si niste ardei si niste rosii?



Reply



 

In cazul asta, sa vina cu vita de acasa Icon_smile))
Ardei merg, cum nu. Rosii pentru salata poate dar nu cred ca stam si de asta.
Mai sunt cei doi de zis ce vor ( Liviu si Laux ) . Azi sa ziceti Icon_smile
Pe la ce ora vreti sa plecati din Bucuresti ?



Reply



 


Icon_smile) si eu zic sa nu ne mai incurcam cu altele mujdeiul cu smantana/iaurt e suficient.

vremea pare sa se indrepte si o sa fie soare




Reply



 

Eu plec de dimineata, adica undeva intre 08:30 si 09:30 (mai degraba spre 09:30).



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2026 - All Rights Reserved.