This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honda S2000 AP1



 
#41

nu e asfalt, e drum cu pietris dar nu are diferente de nivel. eu zic ca e ok, acum daca e asa de jos de freci cu ea la cea mai mica denivelare atunci nush ce sa zic. dar daca are suspensie reglabila nu-ti ia mai mult de juma de ora pe un elevator sa o mai ridici.



Reply



 
#42

Mare grija la intoarcere, la curbele cu denivelari.
If shit happens, sa nu ridici brusc acceleratia!



Reply



 
#43

Am gasit acum intrarea de pe drumul national la pensiune pe google street view, e ok drumul ......nu cred ca o sa fie probleme . Nu stiu inca ce fel de suspensii are masina ca nici vanzatorul nu stie . El anul trecut a cumparat-o in septembrie nu a stiut sa-mi zica . Daca are reglabila atunci e foarte simplu s-o ridic mai sus dar daca au schimbat arcurile...... o sa vad maine ...



Reply



 
#44

Eu am gardă la sol mai mică de 10 cm Icon_smile



Reply



 
#45

(18-06-2013, 12:21)Issuuu Wrote: Am gasit acum intrarea de pe drumul national la pensiune pe google street view, e ok drumul ......nu cred ca o sa fie probleme


Cum ai gasit intrarea , ca eu nu reusesc defel...?



Reply



 
#46

Copiaza coordanatele in maps : 45.655321, 25.986402

Intra pe street view si vezi ca este un indicator in forma de casuta pe care scrie " Casa Bradet "



Reply



 
#47

(18-06-2013, 13:53)Issuuu Wrote: Copiaza coordanatele in maps : 45.655321, 25.986402

Intra pe street view si vezi ca este un indicator in forma de casuta pe care scrie " Casa Bradet "

Multumesc mult. Gasisem benzinaria aia, dar nu am vazut indicatorul. See you soon! Icon_cool



Reply



 
#48

Io ma abonez primul la o tura cu S2000-ul, ce trebuie sa fac man? trimit berea la Cj, o dau acolo, dau o spaga sa ma bagi in fata ceva? Icon_biggrin



Reply



 
#49

bah adi, nu ti se pare ca te cam vari in fata? Icon_razz
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#50

aveti asigurare? eu altfel nu v-as da-o Icon_smile)



Reply



 
#51

Sa verifici bine masina si sa nu te arunci orbeste. M-as uita atent la caroserie. Sper sa fie ceea ce te astepti Icon_wink
Eu ma abonez la o tura cu ITR-ul Icon_biggrin

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#52

Icon_smile)))))

[Image: IMG_20130620_003658%255B1%255D.jpg]



Reply



 
#53

Felicitari!



Reply



 
#54

ceas man, sa le stapanesti sanatos si sa ai bani sa le intretii pe amandoua Icon_smile
eventual poate ramane in familie la cumnatu Icon_wink



Reply



 
#55

Ce ne poti spune despre ea?
Sa o stapanesti sanatos Icon_smile

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#56

Grea viata unora Icon_smile Doua bijuterii side by side



Reply



 
#57
Talking 

Deci ai luat-o sau nu? Icon_biggrin



Reply



 
#58

masina arata mai bine live.
singura chestie ce deranjaza e bara spate.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#59

S-o stapanesti sanatos! BiggthumpupBiggthumpupBiggthumpup
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#60

Felicitari!!!
Sa o "talpuiesti" sanatos si responsabil Biggthumpup.
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.