This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honda S2000 AP1

Exact, atata timp cat sasiul e ok, nu tzacane tct-ul, tzacane putin motorul, nu agata treptele, nu patineaza ambreiajul, restul se rezolva relativ ieftin.

Sent from my Defy using Tapatalk 2

Reply

(14-06-2013, 17:42)crisskro Wrote: Exact, atata timp cat sasiul e ok, nu tzacane tct-ul

Ce intelegi prin "tct" ???

Reply

Timing chain tensioner

Sent from my Defy using Tapatalk 2

Reply

Ahh, mersi Icon_smile

Reply

A venit tipul cu masina din Monaco in Budapesta, maine dimineata la 9 ne intalnim iar daca masina e in regula facem schimbul .

Reply

Si vii cu ea la meet Icon_biggrin

Reply

oricum daca o iei sa fie intr-un ceas bun si sa te bucuri de ea.

eu as vota pentru integra la meet Icon_smile

Reply

Vin cu ambele la intalnire Icon_razz . O sa vina cumnatu' cu Integra . Singurul lucru ce ma ingrijoreaza ca nu stiu in ce locuri o sa umblam daca nu o sa fie o problema garda aia de 10 cm Icon_sad . Dar sa vad prima data masina live, inca nu stiu in ce locuri pot sa umblu cu ea . Din pacate saptamana asta nu o sa reusesc sa fac nimic cu ea, sa-i maresc garda sau ceva .... pana la intalnire Icon_sad

Reply

eu n-am avut probleme cu a mea si eu ating cu catback foarte usor in multe locuri. de offroad nu se pune problema, avem prieteni cu masini normale Icon_smile

Reply

E asfalt pana la pensiune ? Diferente de nivel mai mari la intrare in curtea pensiunii ceva ?

Reply

nu e asfalt, e drum cu pietris dar nu are diferente de nivel. eu zic ca e ok, acum daca e asa de jos de freci cu ea la cea mai mica denivelare atunci nush ce sa zic. dar daca are suspensie reglabila nu-ti ia mai mult de juma de ora pe un elevator sa o mai ridici.

Reply

Mare grija la intoarcere, la curbele cu denivelari.
If shit happens, sa nu ridici brusc acceleratia!

Reply

Am gasit acum intrarea de pe drumul national la pensiune pe google street view, e ok drumul ......nu cred ca o sa fie probleme . Nu stiu inca ce fel de suspensii are masina ca nici vanzatorul nu stie . El anul trecut a cumparat-o in septembrie nu a stiut sa-mi zica . Daca are reglabila atunci e foarte simplu s-o ridic mai sus dar daca au schimbat arcurile...... o sa vad maine ...

Reply

Eu am gardă la sol mai mică de 10 cm Icon_smile

Reply

(18-06-2013, 12:21)Issuuu Wrote: Am gasit acum intrarea de pe drumul national la pensiune pe google street view, e ok drumul ......nu cred ca o sa fie probleme

Cum ai gasit intrarea , ca eu nu reusesc defel...?

Reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Theme © 2014 iAndrew