This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Go mobile



 
#1

Intelegem cat e de important consumul de date pe telefonul mobil si pentru a veni in sprijinul userilor nostrii, de astazi Forumul HondaTalk va folosi un plugin pentru telefoanele mobile. Am ales aceasta varianta pentru ca nu necesita nici o aplicatie care sa fie instalata pe terminal, reduce riscul problemelor aparute si eventualelor costuri de catre utilizator.

Daca nu doriti sa folositi aceasta aplicatie pe telefonul mobil puteti reveni la versiunea "full" prin accesarea link-ului Switch to Full Version din josul paginii.

Aplicatia este inca in versiune beta si nu a fost testata integral, daca aveti probleme sau sugestii va rog sa le adaugati in acest thread.

Multumim,
Echipa HondaTalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#2

Deocamdată e ok...se mişcă bine pe mobil
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 
#3

O sa il incerc si eu si revin cu impresii...

LE: Merge chiar ok. Daca sunt probleme (desi putin probabil, din ce am vazut pana acum), voi posta aici. Acum scriu de pe mobil.

Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#4

Daca sunt probleme.sau sugestii pentru imbunatatire bagi mare....
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#5

Acum si pe aplicatia Tapatalk Banana

Pentru cei care folosesc Android am sa incerc sa pun aplicatia care o am eu sa vedem daca merge, scutiti niste bani Icon_smile
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#6

Baga mare ca si eu am Android...



Reply



 
#7

Trebuie sa ajung acasa ca nu pot folosi USB-uri la munca pe calculator. Eu am Un Galaxy S si la Samsung Apps am reusit sa o descarc gratis, am un back-up facut cu Titanium back-up si deci am si apk-ul in folder. Eu ma gandesc ca se poate instala pe un alt Android Icon_smile
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#8

O sa incerc sa accesez forumul de pe Android (Tapashit).
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#9

Numai daca doresti, tema de mobil este inca accesibila.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#10

Nu prea merge pe Tapatalk. Ma loghez, dar daca dau cautare pentru ultimele post-uri se gandeste si nu face nimic.
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#11

La mine arata ultimele posturi dar eu nu pot sa vad threadurile din Forumuri, primesc o eroare
Code:
Server error occurred: 'syntax error, unexpected $end (get_topic.php:125)'

Am deschis un thread la ei pentru suport sa vedem ce zic.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#12

Cred ca problema rezida in pluginul pentru MyBB al Tapatalk. Vad ca in forumurile pe vBulletin functioneaza treaba asta...



Reply



 
#13

Sigur e de acolo, ei au cerut Beta testari pe comunitatea MyBB dar nu prea a fost nimeni interesati de ei asta pentru ca multi folosesc tema pentru mobil care e gratis.

Asteptam acuma sa vedem daca zic ceva.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#14

Imi puteti comfirma daca aveti aceeasi eroare cu a mea cand incercati sa vedeti thread-urile din forumuri.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#15

Confirm aceeasi eroare



Reply



 
#16

Da, confirm. Poti sa-mi trimiti file-ul pe mail?
Pe FTP n-am acces sa-mi dau cu okiu' prin el.



Reply



 
#17

Am deschis un thread de suport pe forumul tapatalk si au verifica filele dar nu au gasit nimic. Au zis ca $end ala nu apare pe nici unde Confused au mai zis ca au nevoie de acces la FTP ceea ce nu cred ca o sa primeasca. Am sa incerc sa opresc toate plugin-urile sa vedem daca nu unul din ele da problema.

LE: Cred ca suntem up and running. Am sters tot de pe forum, am reincarcat fisierele dintr-un download proaspat, activat iar acuma la mine merge Happy
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#18

Mergeeeee...bv Yulaaaa

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 
#19

Cine stie de ce nu a luat-o de la prima instalare.

Pentru cei cu telefoane Android puteti incerca sa instalati aplicatia de mai jos. Trebuie sa copiati apk-ul din arhiva pe SD card-ul telefonului dupa care il lansati
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#20

Am fost anuntat astazi ca aplicatia Tapatalk a expirat, multumita lui Samsung am luat versiunea noua.

Dezarhivati si rulati .apk-ul pe telefon

Enjoy Icon_smile
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.