Toyboy
Posts: 2,834
Threads: 11
Thanks Received: 80 in 72 posts
Thanks Given: 86
Joined: Oct 2010
|
|
Zi curier bulan
|
yulasinio
Posts: 11,862
Threads: 202
Thanks Received: 174 in 166 posts
Thanks Given: 87
Joined: Oct 2010
|
|
Intra in el mai mult de cat crede lumea  a lasat ala Irlanda fara scaune Recaro
Honda nu arde uleiul, il foloseste.
|
kinky_boy
Posts: 5,250
Threads: 44
Thanks Received: 103 in 90 posts
Thanks Given: 32
Joined: Aug 2011
|
|
11-02-2016, 00:13
(This post was last modified: 11-02-2016, 00:16 by kinky_boy.)
Daca iti iei din alea nu-ti mai trebe centura, decat la frane. Cauta pe net curieri romani poate fac si intre alte tari externe... Ia vezi unii mari din uk royaleinternational
|
yulasinio
Posts: 11,862
Threads: 202
Thanks Received: 174 in 166 posts
Thanks Given: 87
Joined: Oct 2010
|
|
|
The following 1 user says Thank You to yulasinio for this post:
• Toyboy
Vali_Lj
Posts: 438
Threads: 15
Thanks Received: 28 in 24 posts
Thanks Given: 13
Joined: Oct 2010
|
|
Traian , cauta scaunele de prelude , sunt ce trebuie  si la bani putini.
|
Toyboy
Posts: 2,834
Threads: 11
Thanks Received: 80 in 72 posts
Thanks Given: 86
Joined: Oct 2010
|
|
(11-02-2016, 21:51)Vali_Lj Wrote: Traian , cauta scaunele de prelude , sunt ce trebuie si la bani putini. Mersi Vali, am ochit o pereche, dar îs duble la preț ca cele de rover coupe, vedem !
|
kinky_boy
Posts: 5,250
Threads: 44
Thanks Received: 103 in 90 posts
Thanks Given: 32
Joined: Aug 2011
|
|
sigur au sustinere buna? la picioare nu par sa aiba sustinere mai buna ca alea de ep3 care era buna doar de plimbare iar la umeri aparent nu se facea pe vremea aia ... si arata fix ca un tron
|
Toyboy
Posts: 2,834
Threads: 11
Thanks Received: 80 in 72 posts
Thanks Given: 86
Joined: Oct 2010
|
|
Mai bune ca astea de ek4 sigur îs acu să vedem
|
heg3
Posts: 228
Threads: 6
Thanks Received: 3 in 3 posts
Thanks Given: 17
Joined: Jul 2013
|
|
12-02-2016, 21:49
Si mie mi se par naspa rau scaunele de EK. Pe langa ca nu au suport lateral sunt si inalte rau(cel putin pentru gusturile mele). Pe EG aveam scaune de CRX si erau ce trebuie(desi prietena-mea se plangea de dureri de spate de la ele  ). Imi pare rau ca nu m-am gandit sa fac cumva sa le pastrez.
|
LIVIU_CTS
Posts: 7,278
Threads: 45
Thanks Received: 114 in 106 posts
Thanks Given: 130
Joined: Oct 2010
|
|
(12-02-2016, 21:49)heg3 Wrote: Si mie mi se par naspa rau scaunele de EK. Pe langa ca nu au suport lateral sunt si inalte rau(cel putin pentru gusturile mele). Pe EG aveam scaune de CRX si erau ce trebuie(desi prietena-mea se plangea de dureri de spate de la ele ). Imi pare rau ca nu m-am gandit sa fac cumva sa le pastrez.
vezi ca au ramas scaunele ,ee de crx la sebi (moldoveanu) si nu cred ca le-a folosit. le-am donat. poate ti le da tie...
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat
|
Bogyciu
Posts: 16
Threads: 0
Thanks Received: 1 in 1 posts
Thanks Given: 0
Joined: May 2015
|
|
Daca va incomodeaza scaunele de EK4, pt o suma modica va scap eu de ele. Preferabil cu tot cu bancheta...
|
blondu
Posts: 335
Threads: 7
Thanks Received: 3 in 3 posts
Thanks Given: 0
Joined: Oct 2011
|
|
vezi ca este unu pe wallapop ce vinde scaunele de prelude cu suporti pt EG la 60 euro bucata , tre sa scri "asientos type R" ca sa dai de ele
|
Toyboy
Posts: 2,834
Threads: 11
Thanks Received: 80 in 72 posts
Thanks Given: 86
Joined: Oct 2010
|
|
(17-02-2016, 22:19)blondu Wrote: vezi ca este unu pe wallapop ce vinde scaunele de prelude cu suporti pt EG la 60 euro bucata , tre sa scri "asientos type R" ca sa dai de ele Le-am vazut, si doar unu arata ok
|
Vali_Lj
Posts: 438
Threads: 15
Thanks Received: 28 in 24 posts
Thanks Given: 13
Joined: Oct 2010
|
|
Eu am luat 3 perechi anu trecut ... 250 ron perechea  . Una e de backup 2 sunt montate.
|
Toyboy
Posts: 2,834
Threads: 11
Thanks Received: 80 in 72 posts
Thanks Given: 86
Joined: Oct 2010
|
|
Până una alta, cum nu am mai avut timp să meșteresc la ea, și nici timpul de afară nu a ținut cu mine, am reușit azi ca a fost cald si frumos să ma ocup un pic de dansa și de altă japoneza, un ej20, cu ceva vibrații la ambreiaj nou de 2000km.
Curățat iar iacv, (era curat) și verificat câteva șuruburi pe la admisie, totul ok.
Resetat ecu și făcut o diagnoză, pentru ca am ceva probleme cu ralantiul, asta după ce săptămâna trecută am alergato bine de tot dintr-o seara, și când am ajuns acasă fluctua 1-2k, iar după ce s-a răcit nu a mai vrut să stea deloc la ralanti.
Am zis ca e ceva vacum ieșit, iacv, tps și alte măgari, dar azi ke-am verificat și îs ok.
Numerele câștigătoare la diagnoză au fost 54 și 61.
CKF și Sonda lambda.
La sondă mă așteptam să facă figuri la câtă benzină nearsa ii vine în mufă, dar la senzorul ală nu, ....mai ales ca e pe pompa de ulei, și tre dată jumate de distribuție jos.
Să vină admisia săptămâna asta, ceva replică Mugen și să îi dau și AC ul jos să vedem cum o montez !
|
Toyboy
Posts: 2,834
Threads: 11
Thanks Received: 80 in 72 posts
Thanks Given: 86
Joined: Oct 2010
|
|
17-03-2016, 01:46
(This post was last modified: 17-03-2016, 01:47 by Toyboy.)
Nu ma decid ![[Image: bc347d059e753f6820a06b3b148a2791.jpg]](http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160316/bc347d059e753f6820a06b3b148a2791.jpg)
|
yulasinio
Posts: 11,862
Threads: 202
Thanks Received: 174 in 166 posts
Thanks Given: 87
Joined: Oct 2010
|
|
Ce telescoape sunt pe arcurile Spoon?
Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.
|
DeN1gRator
Posts: 2,519
Threads: 13
Thanks Received: 48 in 44 posts
Thanks Given: 3
Joined: Oct 2010
|
|
Si alea primele ce is, ca nu se vede.
|
LIVIU_CTS
Posts: 7,278
Threads: 45
Thanks Received: 114 in 106 posts
Thanks Given: 130
Joined: Oct 2010
|
|
se vede mah, sunt showa pt mugen.
arcurile alea spoon liniare all the way!!!!
cat sunt fiecare?
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat
|
Toyboy
Posts: 2,834
Threads: 11
Thanks Received: 80 in 72 posts
Thanks Given: 86
Joined: Oct 2010
|
|
Asa am zis si eu Spoon al the way 
Is coilovers Spoon, Yula .
|
|