This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Caut Honda civic type r ep3



 
#1

Ciau,

Dupa cum spune si titlul caut Honda civic type r ep3 de preferinta 2005 dar nu conteaza foarte mult. Sa aiba taxa inmatriculare platita si ne-recuperata.

Multumesc



Reply



 
#2

Salut.

Ce bani esti dispus sa dai?



Reply



 
#3

Ciau

Pai de inceput 6000-6500. Stiu ca e greu de banii astia dar depinzand de masina bugetul poate creste, dar nu pana la 14k cu cat o aveai tu la vanzare Icon_wink. As prefera una cat mai stoc dar avand in vedere ca piata este destul de mica nu sunt foarte mofturos.



Reply



 
#4

Vorbiti la telefon, poate va intelegeti.



Reply



 
#5

(10-09-2014, 12:48)VladTNS Wrote: Salut.

Ce bani esti dispus sa dai?

Daca esti interesat sa mai dai jos de pe ea da-mi un semn si mai vorbim.



Reply



 
#6

(12-09-2014, 15:52)calin Wrote:
(10-09-2014, 12:48)VladTNS Wrote: Salut.

Ce bani esti dispus sa dai?

Daca esti interesat sa mai dai jos de pe ea da-mi un semn si mai vorbim.

asta a fost ceva de genu : mie nu-mi faceti reducere ca o am mai mica ? Icon_biggrin



Reply



 
#7

Quote:asta a fost ceva de genu : mie nu-mi faceti reducere ca o am mai mica ? Icon_biggrin

ehh, ce sa-i faci, stii cum zic americanii ?: Takes one to know one Icon_razz



Reply



 
#8

Asta-i buna! Rollinglaugh
Hint: fereste-te de cel negru cu numar de Bucuresti EBE (sau similar) Icon_wink
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#9

w33bb0:Ce ai auzit de cel negru cu EBE? Daca e scrie-mi pe privat si iti scriu si eu ce stiu de ea. Cred ca o sa fie amuzant Icon_smile).

calin: Nu era vorba de masina mea Icon_razz . Nu o mai vand. Eram la criza barbatului de 25 de ani si voiam ceva diferit dar mi-am revenit(tot Honda,tot bubuiala,nu renunt la H). Acum revenind la subiect, este imposibil sa gasesti in tara un EP3 facelift cu taxa platita. Toti le au de foarte mult timp, iar taxa pentru 2005 este 3000 si ceva de euro. Daca te tenteaza EP3 iti recomand 2001 si 2002 (la 2001 e taxa in jur de 1200 Euro, iar la 2002 in jur de 1500 euro). Bafta!



Reply



 
#10

Da asa e. Deocamdata caut 2002 in tara si 2005 in germania pe care o sa o inmatriculez si sa platesc taxele tot in Germania.
Tre sa ma interesez daca exista vreo problema de circulat cu masina straina prin tara dar ma gandesc ca din moment ce aia cu Bg pot se poate si cu De



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.