This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Caut Ep2 avariat



 
#1

Buna! Caut Ep2 1.6 2001.....2005 avariat spate.



Reply



 
#2

Ce-ai facut mah .... ai trosnit-o?
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#3

(06-04-2013, 20:16)Romarshall Wrote: Ce-ai facut mah .... ai trosnit-o?


da Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin bine de tot dar mi-am luat alta iau piese de pe ea Icon_biggrin am avut ghinion si prostie in cap. ( alcool ) asta e smecheria se plateste Icon_smile)


Attached Files Thumbnail(s)
   



Reply



 
#4

Pai si mai ai permis?



Reply



 
#5
Red Face 

(09-04-2013, 13:53)DeN1gRator Wrote: Pai si mai ai permis?


in tot rau e si un bine. am scapat fara prea multe rani Icon_biggrin si cu permis. norocu meu a fost ca nu am avariat pe nimeni. doar poduIcon_smile

M-am invatat minte. la volan no acool



Reply



 
#6

Si nici inainte Icon_biggrin



Reply



 
#7

foarte rau ai facut, nu cred ca trebuia sa te inveti minte ca stiai de la inceput ca la volan no alcohol!!!
una peste alta bine ca n-ai patit nimic.

is curios cum a rezistat masina, se prezinta bine la capitolul siguranta?



Reply



 
#8

Da-te-n spanac.
Ai facut praf frumusete de masina. N-ai avut exemple cu oameni cunoscuti care au bulit masini fiind bauti? Bata-te Trompi sa te bata Slap. Bine ca esti in regula fizic, sper ca de acum in colo si psihic sa fii in regula si sa nu te mai urci spritzat la covirg.
Pune 2-3 poze sa o vedem cat e de indoita.
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#9

bai eu doar atunci conduc 100% legal Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#10

Ma mir ca nu merge Romarshall sa ii ridice permisul Icon_lol Bine ca nu ai lovit pe altii sau ai facut alte daune, sper ca te inveti minte din asta si iti dai seama ce se putea intampla.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#11

Don't drink and drive!!! Better smoke and fly Icon_biggrin

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 
#12

Imi pare rau pentru situatie Icon_sad . Lasa mi te rog un pm cu nr tau de telefon ca poate te ajut si eu cu banii Icon_smile . Imi trebuie si mie ceva de la civicul donator



Reply



 
#13

(09-04-2013, 17:02)LIVIU_CTS Wrote: bai eu doar atunci conduc 100% legal Icon_biggrin

+1000
bine ca nu ai patit nimic, fiarele se indreapta Icon_wink bafta !



Reply



 
#14

(09-04-2013, 16:12)Romarshall Wrote: Da-te-n spanac.
Ai facut praf frumusete de masina. N-ai avut exemple cu oameni cunoscuti care au bulit masini fiind bauti? Bata-te Trompi sa te bata Slap. Bine ca esti in regula fizic, sper ca de acum in colo si psihic sa fii in regula si sa nu te mai urci spritzat la covirg.
Pune 2-3 poze sa o vedem cat e de indoita.



imi pare rau pt ce am facuuuuuuut......... o sa pun niste poze cu ea avariata Icon_biggrinIcon_biggrin



Reply



 
#15

pozee Icon_biggrin


Attached Files Thumbnail(s)
                   



Reply



 
#16

Bai frate dar ai lovit-o rau Icon_no2 Bine ca nu a patit nimeni nimic.

Cutia ma gandesc ce e praf nu?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#17

(13-04-2013, 20:48)yulasinio Wrote: Bai frate dar ai lovit-o rau Icon_no2 Bine ca nu a patit nimeni nimic.

Cutia ma gandesc ce e praf nu?





da cutia e buna pt tinerii mecanici..... e sectionata..



Reply



 
#18

Icon_lol pot face practica pe ea.

Ce consum aveai tu? Ma tot intreb daca se renteaza sa fac o conversie la Stream Confused

Sent from my N4
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#19

O dezmembrezi pe asta rosie? Mi-ar trebui si mie niste suruburi si niste clipsuri daca da



Reply



 
#20

(14-04-2013, 12:28)DeN1gRator Wrote: O dezmembrezi pe asta rosie? Mi-ar trebui si mie niste suruburi si niste clipsuri daca da

.


ce suruburi si ce fel de clipsuri de unde???

(14-04-2013, 11:56)yulasinio Wrote: Icon_lol pot face practica pe ea.

Ce consum aveai tu? Ma tot intreb daca se renteaza sa fac o conversie la Stream Confused

Sent from my N4


un consum intre 9.....12 % fara catalizator. si tobele originale Icon_razz



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.