This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Caut Civic EP2



 

Arata bine din poze, cat a fost toata distractia?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Masina este din 2005, a avut un proprietar cateva luni in Germania si dupa aia a stat numai la austriac. Este ingrijita, cu carte de service completa, nu are nici o modificare in afara de colantul imitatie carbon de pe capota, plafon si eleron, care o sa fie dat jos. Austriacul a fost super de treaba si a mai negociat la pret. Pentru mai multe detalii trebuie sa il conving pe proprietar sa ii faca topic. Icon_biggrin



Reply



 

Biggthumpup
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Stiu ca nu am mai scris aici de ceva timp, dar ma gandeam ca trebuie sa va spun ce s-a intamplat cu fordul pe care voiam sa il iau. Nu l-am mai luat si acum tot cu loganul ma dau pe strazile mirobolante ale Romaniei. In luna aceasta dau o fuga la un prieten foarte bun, in Anglia. Daca imi ies pasentele voi lasa in spate tot ce tine de Romania si voi si eu acolo. Victorie !!! Odata ajuns acolo, nu cred ca o sa am probleme sa gasesc un ep2 curat. Data viitoare cand scriu aici sper sa fiu acolo si poate niste poze ( cu ep2 ). Imi cer scuze de off topic.



Reply



 

Iti dorim multa bafta!


Sent from my iPhone using Tapatalk



Reply



 

Cred ca daca ajungi sa te stabilesti in UK, o sa uiti de EP2. Sunt atatea oferte de Honda la preturi foarte mici (EP3, DC2, ATR, S2000, etc.), incat e pacat sa nu iti iei asa ceva. Cel putin eu asa as face.



Reply



 

Preturile la masini sunt mici dar asigurarea va fi scumpa pentru prima data pana ce aduna ceva "No Claim Bonus" care ii va face asigurarea mai ieftina.

Bafta si sa auzim de bine.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.