This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Caut Civic EP2



 
#81

oglinzile ca au semnalizatoare sau altceva? acum ca ai zis ma uitam ca e o combinatie de nou cu pre cu facelift la masina asta vizavi de obglinzi si semnalizari laterale.



Reply



 
#82

La oglinzi, da, semnalizarile.



Reply



 
#83

eu unul cred ca la exterior se poate face sa arate ca un sport. Din cate stiu eu ep2 facelift are launch control. Asta e numai pentru sport sau toate echiparile? Stie cineva un service bun prin Bucuresti care sa o verifice? Nu iau masina asta daca nu o verific de la un cap la altul. Mai mult ca sigur ca nu mai are reviziile facute in reprezentanta, asa ca vreau sa fac si test de uzura al motorului.



Reply



 
#84

Nu e launch control, doar limiteaza turatia la relanti la 4500.



Reply



 
#85

Eu zic sa stai potolit, mai ales cu unitatea respectiva



Reply



 
#86

Poți sa îmi spui de ce? Dacă e ceva poți sa îmi dai pm.



Reply



 
#87

Salutare,
Probabil o stii de pe net, dar am zis sa o arunc aici just in case: http://olx.ro/oferta/honda-civic-ep2-1-6...e7152a5972



Reply



 
#88

ms frumos de recomandare. dar parca as vrea ceva facelift Icon_smile



Reply



 
#89

@toyboy. poti sa iti argumentezi putin raspunsul?



Reply



 
#90

Se poate inchide, alt auto urmeaza a fii achizitionat, dar va multumesc foarte mult pentru suport. Sunteti niste baieti de nota 10!



Reply



 
#91

Nu ne zici ce ai ales până la urmă?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#92

ford focus 2 1.6 benzina. 2010.



Reply



 
#93

Sa ai parte de ea si la cati mai multi KM fara incidente Biggthumpup
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#94

ms frumos. masina este de la o cunostinta, destul de echipata si km putini. 67000 km. de retinut ca inca nu am luat masina, saptamana viitoare batem palma si ii dau banii. dar avem un gentleman agreement.



Reply



 
#95

Salut!

Am un prieten care cauta o Honda Civic EP2, asemanatoare cu ce isi dorea neos. Stie ca sunt sanse putine sa o gaseasca in Ro, dar pana isi face curaj sa mearga in Germania, mai cauta pe aici. Daca cumva cunoasteti pe cineva care are un EP2 de vanzare, lasati un mesaj. Merci!



Reply



 
#96

Am gasit un civic EP2 in Bucuresti care pare ok. Cunoaste cineva aceasta masina? Merci!

http://olx.ro/oferta/vand-honda-civic-ID40F6u.html#9c4ea978f5




Reply



 
#97

http://www.autoscout24.ro/Details.aspx?i...asrc=st|fs
asta am gasit pentru sufletul meu. in romania nu gasesti un ep2 curat. din germania daca iti iei e bun, dar vezi ca nemtii stiu ca e masina buna si tin la pret.



Reply



 
#98

Mai stangi putin si iti iei ep3



Reply



 
#99

Pana la urma prietenul meu a plecat in Austria si a luat de acolo un EP2 curat, cu carte de service completa si la un pret decent.



Reply



 

ce bani ? mai multe detalii legate de masina. E bine ca a inteles ca in romania nu ai de unde sa iei un ep2 curat, doar daca il iei de la cineva de pe forum.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.