This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

'98 NSX



 
#21

Daca ai vreo intreare AUX in unitatea masinii este posibil sa reusesti, dar ia in calcul faptul ca acum 10+ ani nu existau dispozitive de redare pe USB (ma rog, daca erau nu prea aveau treaba cu zona auto) - s-ar putea ca HU masinii sa nu poata reda informatia de pe un IPod sau dispozitiv USB. Daca unitatea din bord nu are intrare AUX, revin la ideea mea din postul anterior.
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#22

un electronist iti poate pune macar o intrare jack.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#23

Daca nu are nici o intrare in el e greu sa atasezi ceva.

Sent from my GT-I9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#24

poi are intrarea de la cd-charger



Reply



 
#25

Nu sunt electronist, dar nu cred ca va merge. Daca stii vreun atelier prin zona ta sau ai prieteni electronisti, pune o intrebare si vezi parerea lor.
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#26

Daca ai sansa sa il scoti afara sa imi arati spatele cu ce fire are poate iti pot da eu vreo sugestie.



Reply



 
#27

mie mi-a pus un amic intrare aux pe jack la un player la job (din pc in player). s-a legat undeva la tape.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#28

Poti sa pui pe preamplificatorul de la capul de redare dar trebuie sa fie semnal mic de intrare. Se poate pube si dupa la intrare in amplificator aia poate sa fie de semnal mare.

Sent from my GT-I9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#29

Wow! Super achizitie!
Sa o stapanesti sanatos! Tu ai realizat visul multor hondari de pe aici. Eu cand m-am plimbat cu DelSol-ul am zambit ca un tampit vreo saptamana, imi inchipui cum a fost la tine...
[Image: hondadesolsignature.jpg]



Reply



 
#30

merci tzunny , e super adevarata masina de fiecare data cand o iau ma face sa zambesc ca un nebun de unu singur prin masina , azi mai ca am demontat tot bordu , am comandat mufele adaptaroare si handsfree de pa parrot cu iesire de i-pod si usb marti le montez ,am profitat de am demontat clima ca mergea doar la maxim , am descoperit tipicu condensator puscat . luni sper sa dau de unu si sa il lipesc , mult de lucru dar il fac cu placere



Reply



 
#31

ce sa faci si duminica , am demontat tot interioru



Reply



 
#32

Baga si tu niste poze sa vedem si noi cum arata scula aia de casetofon din spate.

Sent from my GT-P7510 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#33

bineee pun Icon_razz dar din interior nu am ca sa inorat si nu stiam cum sa termin mai repede si sa duc masina in garaj , oricum e doar cablarae


Attached Files Thumbnail(s)
                       




Reply



 
#34

In DIN-ul ala de la cd changer s-ar putea sa ai o intrare de audio dar trebuie sa o poti si activa. Cel mai simplu poti verifica cu un ac daca ramane activa.

Sent from my GT-I9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#35

pana una alta l-as ameninta pe ala cu fiesta aia rosie....
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#36

La cum isi fac spanioli loc sa parcheze si eu as fi atent la el.

Sent from my GT-I9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#37



Reply



 
#38

merci mult vali , dar am rezolvat , 140€ se numeste chestia , intra mufa originala honda si o dezviatie , un fel de T care intra intrun hands free parrot 9000 si nu mai stiu ce numere , care are o interfata pentru ipod usb si tot tacamul , partea buna e ca are o telecomanda micuta iar cablaraile si ipodul le ascund in torpedou iar cu telecomanda schimb melodiile . , cat despre ala cu fiesta .... oricum mai aveam una in fata la fel de aproape doar ca nu iese in poza , am facut vreo 6 manevre sa intru iar cat a stat in strada nu sa miscat nici aia din fata nici aia din spate ca am fost tot cu ochii pe ei



Reply



 
#39

NSX...! Icon_yikesIcon_caffine

Ce sa mai zic... cuvintele sunt de prisos Icon_biggrin



Reply



 
#40

superba masina... visul oricarui hondar! Icon_razz
sa ai parte de ea! Icon_wink

p.s. am intales ca ai avut un s2k inainte... cum se misca fata de s2k? si cum sta la consum fata de s2k?



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.