This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

´89 Honda CRX 1.6i 16v Silver (ED9)



 

da am vazut si eu acum niste oameni care si-au luat pentru ep3 tot AST si spuneau ca sunt de calitate insa multi care au incercat au renuntat datorita serviciului prost oferit si timpilor de livrare. bafta






 

Fain CRX-ul. Parca era mai coborata cand am mers eu cu ea la Madrid?!?!






 

bietii care se respecta folosesc tecnoshock, se fac la Barcelona si sunt facute special pentru fiecare masina in parte.... pretul ma tine insa departe de ele, poate cine stie in viitorul indepartat o sa cada un set.
Eram pe Tein-uri atunci, nu pot sa-mi dau seama ca am urcat-o si coborat-o de n'spe mii de ori.
Am rezolat si problema cu vtec-ul si consumul, era o siguranta din van-ul motor, care era arsa, ecu intrand intr-un fel de safe mode .






 

Din poza se vede ca s-a vopsit integral, sau ma inseala ochiul Icon_smile
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 

(30-05-2012, 00:27)yulasinio Wrote: Din poza se vede ca s-a vopsit integral, sau ma inseala ochiul Icon_smile

exterior integral, interioare usi si portbagaj Icon_wink






 

Frumos Biggthumpup






 

ce vremuri,... Z5-ul meu, pe cand rula la 2000 km de casa, prin padurile tarii mame Bow
dupa o scurta vacanta, a plecat in Tenerife, pentru a face fericiti si pe altii Bow
http://www.youtube.com/watch?feature=pla..._Nllxgvp8s






 

Lasa ca a primit upgrade asa ca nu e mare pacat Icon_wink



Sent from my GT-P7510 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 

Traiasca ZC-urile ! Icon_smile Si pe mine ma satisfac in fiecare zi motoarele astea ! Icon_wink






 

de astazi batranul CRX va imparti garajul familiei cu un nou bebe Honda Icon_smile






 

DETALIAZA.....
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 

e gri, 158.000km, 2 usi, ceva mic si zvelt .... avem si turbo.... poze zilele astea Icon_wink






 

bah nu te mai tot zgarci la vorbe ca nu te doare mana, la draku, ce e cu secretomania asta WTFnopics
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 

hahahah, m-a barait Alina la cap ca vrea "furgoneta "si nimic altceva, intre timp luasem in calcul o mazda 3/6 .... dar se pare ca pana la urma si-a gasit fripteoza 1.7diesel Icon_smile






 

Sa fie Honda Logo cu turbo ? Icon_smile






 

(30-06-2012, 13:44)LauX_LauX_LauX Wrote: Sa fie Honda Logo cu turbo ? Icon_smile

e un EP4 sport 1.7 diesel Icon_wink






 

Pelvic
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 

Daca a zis ca e diesel si mic clar ca numai Civic putea sa fie. Asteptam un thread cu poze Icon_smile

Sent from my GT-I9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 

azi am mai cuparat 2 chestii care mi-am dat seama ca nu le am, de cand am pus swap-ul initial nu i-am dat prea multa impornata asteia, piesa 1:
http://www.japancars.ru/cat/honda/index....lk=E__1800

ieri cand lucram la EP, mi-am bagat nasu sub un B16 mi-am dat seama ca eu nu am montat sau demontat asa ceva cand am pus swap-ul sus 9-10 :
http://www.japancars.ru/cat/honda/index....lk=E__1401






 

Cum naiba de iti lipsesc alea. Nu ai cumparat motor si cutie complete?

Sent from my GT-I9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2026 - All Rights Reserved.