This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

'98 NSX



 

Icon_2gun poate ne simcronizam cu meetingul de la anu' Icon_2gun
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Ce bijuterie pe 4 roti. Sa te bucuri in continuare de ea.



Reply



 

Belea masina, sa zici neaparat cand urci TF sa facem o mini-cooana Icon_biggrin.



Reply



 

asa am patit si eu odata, nu mai calc la Honda in service ever .... !



Reply



 

arata prea bine Biggthumpup
acum ca ai terminat cu toate cele bucura-te de ea la maxim



Reply



 

ms la toti , abia astept sa fac o ruta mai lunga cu ea



Reply



 

Si am ajuns la 80.000km si culme a produs si bani ,am primit un telefon daca o las pt o sesiune fotografica pt Marc Marquez(campion moto gp)


Attached Files Thumbnail(s)
   



Reply



 

ce tare Icon_biggrin nu i-ai spus sa lase un autograf pe scaune? era marc marquez edition Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Foarte fain. Pe unde o sa apara pozele?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Se zice ca la revista REDBULL din Austria, in ultima vreme nu prea porneste la sfert de cheie , trebuie sa tin mai mult pe contact , o face rareori , sa fie releul principal ?



Reply



 

Daca auzi pompa ca amorseaza cand pui contactul parerea mea ca nu e releul. Dar pentru asta poti sa-l dai jos sa vezi in ce stare e.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Cred ca pornitu ii de la butonu ce l-am instalat io ca nu apas pana in capat cateodata,dar oricum o sa dau jos releul sa il verific un pic.

Prea faina sa nu las pozele astea aici


Attached Files Thumbnail(s)
       



Reply



 

nu vrei un polizor la schimb Icon_smile)))
faina mane nu o da, ti-o pastrez eu daca nu te superi Icon_biggrin



Reply



 

ma nu ii vorba de intretinut sau de cheltuiala care o are , e vorba ca sunt satul sa lucru pentru altii si sa am o viata cu rutina acasa lucru acasa,iar viata la oras ma face o persoana destul de inchisa,stresata,nervoasa,disperata dupa gadgeturi si cumparaturi la mall si kkt-uri care nu ma pasioneaza si pentru care nu vreau sa imi dau munca mea, iar banii ce ii mai am si ce pot sa iau de pe masina mi-ar putea schimba un pic viitorul si sa ma pun pe curu meu facand ce imi place pentru mine si sa ma scap de trafic,statul la bloc,cautatul de parcare 1 ora,alea alea , intrun cuvant vreau sa ma fac taran Icon_razz, ma tenteaza idea de un camping cu casute gen in spania 4-6 persoane din lemn facute intro poienita... eu sper acum vedem noi ce iese.



Reply



 

(12-04-2014, 14:20)blondu Wrote: Prea faina sa nu las pozele astea aici


Happy Direct pe desktop a zburat a doua Icon_redface
2009 Audi A6, 2.0 - 170CP, A/T, gri
Fosta: Honda Civic 4D 1.8 ES M/T Taffeta White



Reply



 

E pacat, un d'sta devine o parte din tine...
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

sa dus la franta Icon_sad



Reply



 

Icon_sad macar ai capat cat ai cerut pe ea?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

pfff ce pacat bre omule.... pare rau mie d'apai tie... vorba lu Yula, macar te-ai scos un pic ?



Reply



 

poi nu am negociat nimic,am ramas si cu enkei-urile.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2026 - All Rights Reserved.