This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

CTR FN2



 
#21

+1 Toyboy, asta i-am zis si eu lui Adi cand am vazut cum merge el cu frane maxime si schimbat de directie






 
#22

Pozele pozele






 
#23

nopics
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#24

S-o stapaniti sanatosi si s-o alergati cu placere!
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil








 
#25

Multumim !
               
Ceva poze asa rapide !

Se vede coltul barii ca nu vine la loc, Adi sa-mi zici cum il aranjez Icon_wink

Cateva gainarii de la admisie deci am nevoie de tubul de cauciuc OEM de la admisie !

Suportii de pres nu-s, si nu stiu unde i-as putea fixa/pune !


       






 
#26

La bara acolo sub far sunt 2 cleme de care se aagata bara, ori sunt rupte urechile de pe bara si nu mai sta bine ori a fost data bara jos si nu a fost asezata la loc calumea. Ca idee, daca dai bara jos, ca sa o asezi la loc o asezi intai la colturi in ambele parti si mergi apoi spre mijloc, altfel nu se aseaza calumea.

Presurile, daca iei un set nou (http://www.coxmotorparts.co.uk/genuine-h...p-230.html - cred ca astea sunt pentru modelul tau) primesti si tot ce trebuie ca sa le fixezi.
Ar merge cred sa iei si presuri ptr modelul >2008 (http://www.coxmotorparts.co.uk/genuine-h...p-973.html), au prinderi si pentru pasager, si sunt si mai bine gandite. Si aici primesti tot, sunt niste cleme ce se prind in covor si de alea prinzi presurile.






 
#27

85€ bujiile
cam asa arata ale lui, cred ca nu au fost schimbate    

Mersi Adi, pup la tine Icon_biggrin






 
#28

Scuze pentru intarziere!!!
S-o porti sanatos si sa-ti aduca noroc, Traianeee!!!
Superba masina!
civic






 
#29

(23-09-2014, 20:49)vtin Wrote: Scuze pentru intarziere!!!
S-o porti sanatos si sa-ti aduca noroc, Traianeee!!!
Superba masina!

Mersi la fel Valentin !

Sa va bucurati si voi de EP Icon_wink
hai cu prezentarea !






 
#30

Bine că mi-ai adus aminte de bujii, la mine cred ca au fost mai rău de atât anul trecut când am luat mașina Icon_neutral

Ai luat suflate cu aur la banii ăia?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#31

(24-09-2014, 01:06)yulasinio Wrote: Bine că mi-ai adus aminte de bujii, la mine cred ca au fost mai rău de atât anul trecut când am luat mașina Icon_neutral

Ai luat suflate cu aur la banii ăia?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk


pai asta nu papa decat iridium sau platinum, ca dej tuseste cu V line Icon_biggrin

85€ a fost asa la primul magazin de piese ce mi-a venit in cap, dupa am gasit cu 45€ platinum de pe net.






 
#32

(23-09-2014, 21:53)Toyboy Wrote:
(23-09-2014, 20:49)vtin Wrote: Scuze pentru intarziere!!!
S-o porti sanatos si sa-ti aduca noroc, Traianeee!!!
Superba masina!

Mersi la fel Valentin !

Sa va bucurati si voi de EP Icon_wink
hai cu prezentarea !


Ce EP?? Cum? Cand? De care?






 
#33

VladTNS : e un EP3 albastru, nu il stii tu :p






 
#34

Traian, scuze de OT, dar pe mine m-ati ametit: ce si-a luat vtin pana la urma?






 
#35

(24-09-2014, 19:55)kmr Wrote: VladTNS : e un EP3 albastru, nu il stii tu :p


Pai dar vreau sa il stiu Icon_biggrin






 
#36

Nu si-a luat EP-ul, voiam sa il fierb putin pe VladTNS Icon_smile))






 
#37

clar a fost cu tine la Asko si l-ai aburit sa nu-l mai ia Icon_smile))






 
#38

N-a fost cu mine la Asko Icon_smile






 
#39

cumpar tubul de cauciuc de la admisia OEM FN2    
care aveti prin garaj da-ti de stire !






 
#40

31€/ l de MTF 3 cand acu 9 luni era 15€
Astia is dusi cu bidonu nene ....
Da stai ca acu vine partea buna, pret revizie 140k, in care habar nu am ce intra, doar ce mi-a spus doamna : schimb ulei si filtru si un check out la ei stiu ce, 230€ Icon_smile)

hahahah cred ca am uitat cand am zis acu 7 ani ca nu mai vin la Honda pentru revizii !

PS : ca'ta casa, ca le face Traienel acasa in garaj Icon_biggrin





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.