This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ulei de pe Opies Oils



 
#1

Cei de pe Opies Oils au reducere 20% si, spre exemplu, daca luam 10 Quart de RedLine 5w40 ( 2 bidoane de cate 1 galon si 2 de cate un quart ) iese un pret de vreo 54 lei/quart. Va bagati? Eu as vrea sa-mi iau, ideea este ca am imparti transportul (15 lire).



Reply



 
#2

pai si care e avantajul? e acelasi pret ca si la motul 300v 5w40 la noi ... e tot racing sau doar premium?

eu as fi incercat si Fuchs titan pro s dar pretul mi se pare tot pe acolo.
Mie la englezi fluidele mi se par mai scumpe decat pe la noi plus transportul deja nu mai iesi pe plus.



Reply



 
#3

Eu ma bag la niste ulei.



Reply



 
#4

Nu e așa Kinky_boy, ieși mai ieftin dar nu știi tu să calculezi Icon_smile

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk



Reply



 
#5


eu am calculat asa:
1quart= 964 ml / 54 ron *2 =108 ron, iar pt 2l ar veni undeva la 115 RON. dc mai adaugi transport si cursul de la paypal sau cu ce platesti iesi tot la pret de motul, poate peste

motul 300v 5w40 2 l 125 ron la adilau.

zi-mi tu daca am calculat gresit



Reply



 
#6

Pune-mi un link ca mi-e lene sa-l caut si iti spun su cat costa . E avantajos daca sunt mai multe pachete ( ma refer la transport).



Reply



 
#7

http://www.opieoils.co.uk/c-656-5w-40.as...29@*ava=0]

deci in link este gama de 5-40 racing synthetic ce m-ar interesa pe mine, iar dupa cum iti ziceam eu stiam ca motul 300v este cam cel mai scump ulei, iar pe site la ei chiar este si nu cred ca degeaba.

deci m-ar interesa pentru un schimb complet la mine imi trebuie 6 l (sa am si de completare pana la urmatorul schimb). Acum daca poti sa-mi zici cu discount si transport cat ar fi Redline si Fuchs pro titan s ca sa vad daca se merita ar fi super.
Mersi



Reply



 
#8

(09-12-2013, 16:38)kinky_boy Wrote: http://www.opieoils.co.uk/c-656-5w-40.as...29@*ava=0]

deci in link este gama de 5-40 racing synthetic ce m-ar interesa pe mine, iar dupa cum iti ziceam eu stiam ca motul 300v este cam cel mai scump ulei, iar pe site la ei chiar este si nu cred ca degeaba.

deci m-ar interesa pentru un schimb complet la mine imi trebuie 6 l (sa am si de completare pana la urmatorul schimb). Acum daca poti sa-mi zici cu discount si transport cat ar fi Redline si Fuchs pro titan s ca sa vad daca se merita ar fi super.
Mersi


Silkolene Pro S 5W40, 6 litri, pret final in Bucuresti 49 lire
Red Line 5W40 un bidon de un gallon + 2 de cate un quart (5,676 Litri) , pret final 56,1 Lire



Reply



 
#9

RedLine ăla e șmecher rău

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk



Reply



 
#10

deci 6 litri de fucsh titan pro s 5w40
1 bidon pt ambreiaj de motul 4

as schimba si uleiul in cutie daca tot schimb si ambreiajul si lichidul sa fie treaba completa.
insa vad ca uleiurile pentru LSD sunt foarte scumpe, sa vad daca ma lasa inima sa dau atatia bani altfel mai am un schimb de motylgear 75w-80 luat mai demult care nu l-am bagat ... revin cu astea sa vad daca nu e mai ieftin la noi
ms



Reply



 
#11

Mai ai acolo lichid de frână Motul RBF 600

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk



Reply



 
#12

e mai bun 4 pt ambreiaj, se contamineaza mai greu. asta mi-a recomandat si tomi.

600 mi-as lua pentru frane, insa nu-mi dau seama cat costa un bidon, mi-ar trebui 2. daca poti sa-l vezi si pe asta Icon_biggrin deja am abuzat



Reply



 
#13

Mă uit mâine, acum sunt pe telefon. Lichid de frână vreau să-mi iau și eu

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk



Reply



 
#14

Pret de lista 11,29 lire/500 ml. As zice sa ne hotaram, sa nu dispara discountul, nu imi dau seamapana cand e, acum nu-l mai vad la ei pe site Icon_sad



Reply



 
#15

Nenea gabi sper sa nu gresesc dar dicountul a fost valabil pana duminica ... Codul de discount a fost SALE20 .... pentru reducere de 10% puteti folosi codul asta CIVICTRO.
Daca sti altceva m-as baga si eu la o tura de redline sau fuchs,,



Reply



 
#16

Inca pare activ codul.Nu am dat checkout dar daca va hotarati repede, ii dau drumul.



Reply



 
#17

Codul mai este valabil doar astazi asa ca vreau sa stiuj exact si sa dau comanda.



Reply



 
#18

Sa v-o trag Icon_smile Dati banu'
--------------------------------------------------------------------------------

Order Level Coupon Discount:
£120.26
Goods Net:
£481.05
Carriage Net:
£35.00
Sub Total:
£516.05
VAT:
£0.00
Total: £516.05

Cursul la care s-a facut tranzactia 5,34 lei= 1£

O sa va fac si calcule individuale dar sa fiti pregatiti :p



Reply



 
#19

si cand va fi urmatoarea comanda ?



Reply



 
#20

La cat ulei am comandat noi acum, nu cred ca prea curand mai dam comanda.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.