This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sticker HondaTalk



 
#1

Nu stiu daca mai exista acest tópic, dar as vrea Sa stiu daca acest foro deține sau vinde stiker pt mașina cu numele acestui foro.
Dacă cineva are in vânzare sau poate sa-mi facă rost de uno sau doua, invit la mai multe beri cind vin intara Icon_smile si plătesc eu trimisul prin posta . As dori acel stiker(nu știu cum se mai cheamă in tara) care ramin literele lipite fără sa ramina la partea transparenta.
VA MULTUMESC!!!


㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk



Reply



 
#2

Nimeni nu stie nimic?


㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk



Reply



 
#3

Stickere nu sunt momentan dar daca colegul nostru Adi se indura in urmatoarea perioada o sa avem cateva facute Icon_wink
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#4

daca e nevoie facem, cum nu, cred ca deja sunt o parte facute partial (neterminate) inca de la intalnire, o sa vb zilele astea cu omul sa vedem cum facem sa le terminam.



Reply



 
#5

Mersi pt raspuns, se poate vede modelul ? Ce típ de stiker?


㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk



Reply



 
#6

(12-08-2013, 23:55)danylson Wrote: Mersi pt raspuns, se poate vede modelul ? Ce típ de stiker?


㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk

[Image: 052f667e.jpg]



Reply



 
#7

Súper !!!!


㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk



Reply



 
#8

Súper , e ft misto .Den1gRator , as avea si eu o dorinta, daca se poate, imi puteti trimite si mie 3 stikere aici si platesc eu trimisul cind ajunge ?
Vas multumi nespus de mult !!


㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk



Reply



 
#9

Sigur man, saptamana asta ma ocup sa le fac gata si iti trimit cate imi zici.



Reply



 
#10

Multumesc mult pt amabilitate si scuze pt deranj . As dori 4 stikers pt mine ca sa ii dau si lui Toy , ca ne întîlnim mai mereu .
Mersi încă o data !!!


㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk



Reply



 
#11

Adi, sa-mi pastrezi si mie vreo 3-4 te rog. Vreau sa-mi pun si pe mobra dupa ce o vopsex.
Nu, nu voi pune 3-4 pe mobra, da' e bine sa am de rezerva, da? Lamurit carcotasii?
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#12

(13-08-2013, 13:52)w33bb0 Wrote: Adi, sa-mi pastrezi si mie vreo 3-4 te rog. Vreau sa-mi pun si pe mobra dupa ce o vopsex.
Nu, nu voi pune 3-4 pe mobra, da' e bine sa am de rezerva, da? Lamurit carcotasii?

@Bine bah, mobristule!
Dany, niste stickere cu "don't touch my Honda" ai vrea?



Reply



 
#13

Yeeees !!!!
Icon_smile

㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk



Reply



 
#14

@Adi: Vezi bah sa taie literele cum traba de data asta.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#15

maruta cind o sa vin prin tara o sa invit la o bere si ceva de haleala Icon_smile , pt amabilitatea voastra. Sper sa nu uit Icon_wink Icon_smile


㊥ Danylson ㊥ - Tapatalk



Reply



 
#16

Maruta si eu vreau din alea, nu a avut KMR la el la intalneala Icon_biggrin



Reply



 
#17

Maruta, si io vreau Icon_biggrin
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 
#18

le faceti panou de stickere? Icon_smile



Reply



 
#19

In cazul acesta, trebuie sa vorbesc cu KMR sa-mi (ne) mai dea, ca io nu mai am decat 4 mici si 4 mari.



Reply



 
#20

(13-08-2013, 15:09)kinky_boy Wrote: le faceti panou de stickere? Icon_smile

Eu vreau sa-mi lipesc cate unul din fiecare si pe un geamantan care va pleca in Tara Soarelui Rasare...Icon_lol



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.