This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Probleme legate de forum



 
#21

Am lucrat aseara si astazi un pic la cum sunt afisate thread-urile din forumuri si search-ul. Care e problema mai exact?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#22

imi aparea scrisul mai mare, iar in coloana cu Data si Last post pentru thread-uri era inversate fata de acum si se inrosea Data si nu Last post ... prima oara dadeam din obisnuinta pe Lastpost si nimic. Acum a revenit la normal.



Reply



 
#23

Am incercat sa simplific un pic felul in care sunt afisate threadurile. Am observat si eu ca linkul catre thread de pe search nu merge asa ca am revin la setariile initiale.


Sent from my GT-I9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#24

Am observat o chestie care mi s-a intamplat de cateva ori pana acum.
De ex.: la rubrica Last Threads imi apare ca Toyboy a postat la Offtopic. Daca dau click pe numele thread-ului ma duce la prima pagina a thread-ului respectiv. Apoi cand dau click pe ultima pagina, nu imi apare comentariul lui Toyboy ca fiind ultimul ci un post al lui w33bb0 de acum 6 ore.



Reply



 
#25

Si la mine face la fel Icon_biggrin I'm a Chrome (l)user!
2009 Audi A6, 2.0 - 170CP, A/T, gri
Fosta: Honda Civic 4D 1.8 ES M/T Taffeta White



Reply



 
#26

Nu vad nici o problema la mine folosind Chrome. Stiu de link-ul "Last Post" ca directioneaza catre index-ul forumului si este ceva ce trebuie sa rectific, dar daca dau click pe titlu ma duce direct la ultimul post.
Incercati un CTRL+F5. daca tot nu merge postati aici.

Mersi
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#27

La mine merge si tot Chrome folosesc. Ce ma "deranjeaza" insa este faptul ca in prewiev-ul threadurilor (din Last Posts de exemplu) nu este ultimul post ci primul.
Cred ca, daca ar fi ultimul, ne-ar scuti sa-l mai citim daca nu ne intereseaza sau sunt mesaje scurte de genul "multumesc" samd.



Reply



 
#28

Maruta tu te referi la Tapatalk, pentru ca nu stiu sa avem post review in nici un display.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#29

Nu e rewiev, e vorba de prewiev, adica sub titlul fiecarui thread sunt cateva cuvinte din ultimul post, dar pe Hondatalk sunt din primul post. Nu stiu daca ma pot face bine inteles...



Reply



 
#30

Din cate stiu eu nu avem nici un thread preview, exceptie facand tapatalk. Pentru asta am deschis un thread acuma la ei pe forum sa vedem daca ne pot ajuta.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#31

Da, asa e, in TapaTalk este o diferenta fata de alte forumuri. Oricum, era doar o observatie nu o nemultumire.



Reply



 
#32

eu nu ma pot loga, nu pot scrie nik de pe telefon. nici cu nici cu opera mobile nici cu browserul telefonului.. nu am tapatalk.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#33

De ce nu inatalezi tapatalkul vezi ca e pus in thread de mine pentru Android.

Cand zici ca nu te poti loga folosind browserul mobilului ce fel de tema folosesti, e la fel cu cea de pe PC?

-----
Hai hui
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#34

am incercat si varianta mobile si cea normala. bag useru, bag parola si :
you don't have permission to access this page. try to loggin in below, and if that does't work, maybe you're not supposed to be here"
say what???WTF
tapa nu e free, nu folosesc bani prin plastic!
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#35

Am pus eu aplicatia aici, o downloadezi pe PC o extragi din arhiva si apoi o urci pe telefon si o rulezi.

-----
Hai hui
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#36

no....sa fac ordine pe tel ca cica nu mai e loc Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#37

Trebuie sa mearga ca au mai instalat-o baietii.
Am testat acuma si logarea pe browser si nu am avut nici o problema.
Mai poate sa testeze cineva logarea de pe mobil.

-----
Hai hui
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#38

La mine merge de numa...



Reply



 
#39

Am reparat si link-urile din sidebox. Acum titlul thread-ului te duce la primul post din thread-ul respectiv iar "Last post" la ultimul post din thread.
Astept raspuns de la Tapatalk sa vedem daca se poate modifica preview-ul topicului.

Cu problema de care zice Liviu nu stiu ce sa zic pentru ca la mine merge bine. Am incercat si browser-ul default de pe telefon si cu Dolphin si nu am avut nici o problema la logare.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#40

Functioneaza logarea in varianta mobile. Am incercat-o si eu.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.