This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

´89 Honda CRX 1.6i 16v Silver (ED9)



 

(19-07-2014, 15:38)kmr Wrote: Nu mă vait bre Icon_smile .Vezi că în septembrie sunt la Valencia și acum că ai TDI, n-ai nicio scuză să nu vii să bem o bere Icon_smile

corect, numa sa pot cu lucru ca is la 3 schimuri !






 

Sunt acolo în perioada 29 septembrie — 6 octombrie






 

Mai bine ii puneai clima si gaz si mai trageai de ea 5 ani pana se incadra la masini de epoca... Icon_sad






 

e deja clasica, scutita de impozite si asigurare la 100€/an !






 

Icon_sad cum de te-ai decis sa o dai?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 

4000 de euro e super. 6000 iau eu pe a mea






 

(21-07-2014, 13:33)yulasinio Wrote: Icon_sad cum de te-ai decis sa o dai?

in principiu is motivele ce le-am pus mai sus, acum vor aparea altele in curand Icon_smile
o sa iau ceva mai nou si mai versatil si econom din punct de vedere al modificarilor ! vez ala mic rau care se termina cu 9 si e alb de fel Icon_smile)






 

Si e numa cu volan pe dreapta? Icon_biggrin


Sent from my iPhone using Tapatalk 2






 

(21-07-2014, 20:27)DeN1gRator Wrote: Si e numa cu volan pe dreapta? Icon_biggrin


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

da da Icon_wink cand o sa il prezint o sa fie cu el pe stanga Icon_wink






 

Hmmm, nu e cam scump?






 

mic alb rau si se termina cu 9
       






 

Traiane tu ai dat crx-u ca sa faci upgrade, nu de altceva (galagie, vechime, dotari etc) cum tot zici tu Icon_biggrin
hai cu xx9-le ... dotat exemplaru din poze Icon_smile






 

Hai cu ZC-u, pe alb sa fie atunci...






 

asta pune probleme serioase un fel de 5 in 1 ... nu doar zgomot ca CRX-ul Icon_smile)






 

   
mie imi tre masina cu 4 usi si eu ma uit dupa prastii d'astea .... pffff






 

Vezi ca sunt dinastea si in 4 usi Icon_wink Integra lafel sau poate Accord... Mai cauta!






 

(03-09-2014, 16:27)LauX_LauX_LauX Wrote: Vezi ca sunt dinastea si in 4 usi Icon_wink Integra lafel sau poate Accord... Mai cauta!

1.5 Vtec E Turbo 190 cp ?

Avantaju e ca daca se strica motoru cu 300€ ai altu si distractia continua Icon_biggrin






 

m-ati intrebat de multe ori cum suna CRX-ul fara final, e uite ca am gasit ceva identic Icon_wink

http://youtu.be/zvuDj8no8XI






 

Tu cam plângi după mașina aia






 

(17-09-2014, 17:33)kmr Wrote: Tu cam plângi după mașina aia

... am ceva amintiri Icon_sad





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.