This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Vand jante Rota Torque R17 5X114.3; 7,5 J; ET 45



 
#1

Vand jante Rota Torque pe 17 cu prindere 5X114.3; 7,5 J; ET 45; greutate 8,2kg. Vopsite electroststic la SRZ (elspa) de cateva luni in culoarea Bronze Bead Metalic cu lac protector.
Nu prezinta zgarieturi indoituri.
Jantele le-am luat pentru iarna astfel ca sunt foarte putin folosite.

Bonus un set de capace pentru jante cu logo honda care nu am mai apucat sa le fac negre cu sigla rota.
Pret 500 de euro.

Contact pe forum sau la tel (0724057090)

[Image: DSCN6917.jpg]
[Image: DSCN6905.jpg]
[Image: DSCN6898.jpg]
[Image: DSCN6894.jpg]
[Image: 18112012020.jpg]
[Image: DSCN7472.jpg]






 
#2

Cred ca ar da bine pe accordul lui dragostan Icon_smile

Bafta la vanzare.

Sent from my N4
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#3

Au gume pe ele? As face o incercare sa vad cum dau Icon_biggrin
Accord CL7 2.0 exec MT Arctic Blue Pearl
ex-Civic 5D 1,8 exec MT Milano Red






 
#4

da, de iarna. momentan sunt pe masina dar rezolvam cu un switch






 
#5

available






 
#6

Le vinzi cu tot cu gume?
2009 Audi A6, 2.0 - 170CP, A/T, gri
Fosta: Honda Civic 4D 1.8 ES M/T Taffeta White






 
#7

in principiu da, dar la alt pret pentru ca anvelopele nu sunt folosite mult si noi sunt foarte scumpe. nu stiu daca te ajuta dimnesiunea asta de 205/45 si de iarna fiind.
daca esti interesat zi-mi si discutam mai in detaliu.






 
#8

Deocamdata pare'se ca vrea amicul meu sa ramana la modelul stoc, te anunt daca se schimba ceva.
2009 Audi A6, 2.0 - 170CP, A/T, gri
Fosta: Honda Civic 4D 1.8 ES M/T Taffeta White






 
#9

up, ca se termina sezonu rece






 
#10

m-am hotarat sa le pastrez, ca vine si sezonu rece si oricum pe viitor o sa vina si un bbk iar torque ofera clearance cat cuprinde, asa ca se poate inchide, ms





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.