This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

'13 CR-V 2.2 i-DTEC EXECUTIVE AT, CRYSTAL BLACK PEARL



 
#1

dupa ce apuc sa ma plimb cu ea, o sa scriu mai multe. deocamdata, doua poze, din curte de la Asko:
       



Reply



 
#2

faina, sa o stapanesti sanatos si plimbare placuta! cred ca esti printre primii pe la noi prin tara Icon_smile



Reply



 
#3

Asta da surpriză!!! S-o stapanesti sănătos...
Ete un om pe care nu l-a gonit preţulIcon_smile

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
"To be a driver you need skill, to be a co-driver you need balls of steel"



Reply



 
#4

Imi plac capacele de la roti Icon_razz

S-o stapanesti sanatos.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#5

multumesc pentru urariIcon_smile
kinky, de la asko sunt precis primul care are masina, desi nu sunt singurul, mai au inca doi clienti care au cumparat masina pana sa o vada live

bogdan, n-are de ce sa ma fi speriat pretul, mi se pare o masina corecta in banii ei. intr-adevar, daca n-as fi fost client de Honda cred ca pretul m-ar fi speriat, as fi luat un santa fe(cel nou) sau as mai fi pus bani si ma duceam spre xc60, x3, etc. dar ma astept de la masina sa ma trateze cum m-au tratat si celelalte doua pana acum Biggthumpup

yula, exact asta a zis si nevasta-mea Icon_smile)



Reply



 
#6

Felicitari, arata foarte bine (mult peste Santa Fe as spune)! Eu inca mai stau in dubii daca sa iau modelul vechi acum ca a aparut asta nou Confused
2009 Audi A6, 2.0 - 170CP, A/T, gri
Fosta: Honda Civic 4D 1.8 ES M/T Taffeta White



Reply



 
#7

am avut si eu dubiul asta, in principal din cauza diferentei de pret intre ele. ce a rezultat, ai vazut singur Icon_biggrin.
ce m-a determinta sa iau modelul nou: diferenta la revanzare(una e sa vinzi modelul nou din 2012 si alta e cel vechi. cred ca tu ar fi trebuit sa vezi ca un accord cu din 2008 are un pret mai mare decat cl acelasi an), noul sistem de tractiune integrala(desi n-am prea gasit mare lucru despre el la americani, din ce am gasit se pare ca e de bine), diferenta de dotari dintre echiparile similare(la mine, fiind executive, diferenta e destul de consistenta, banuiesc ca si la echiparile celelalte exista diferente)



Reply



 
#8

Felicitari! Cred ca ai facut o alegere excelenta. Sa va poarte sanatosi!



Reply



 
#9

Sa va poarte sanatosi sute de mii de kilometri. 2thumbs
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#10

Excelenta alegere, sa ai parte numai de bucurii cu ea Icon_smile.



Reply



 
#11

Multi km fara probleme!
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#12

gata, am luat-o
ce imi place:
- calitatea interiorului.
- pozitia la volan. desi destul de inalta, datorita oglinzilor asferice si a vizibilitatii excelente, cam vezi tot ce se intampla de jur imprejur.
- insonorizarea. la relanti motorul nu se aude mai deloc, trebuie sa fii atent ca sa il auzi. in mers zogomotul provine in principal de la trenul de rulare(cauciucuri) si putin de la plafonul panoramic. mai vedem si pe la 130-140, eu am atins maxim 120
- consumul. un 7 pentru un motor nou, cutie automata si aproape 2 tone mi se pare destul de bine. stilul de mers a fost cam asa: pe centura, asko-chitila coloana, chitila-pantelimon pe 2 benzi intre 90 si 120(in medie 100 as zice eu).
- i-mid. pentru maniaci asa ca mine prezinta destul de multe informatii: sus postul de radio, in mijlocul consumul mediu si autonomia, jos ceasul. combinat cu partea de informatii de pe cadranul de bord, unde poti seta alta informatie, nu prea mai ai nevoie sa te plimbi prin computerul de bord. poti umbla in el(i-mid) si in mers, din cate stiu eu la civic nu se poate.
- confortul masinii in general. desi e un suv, se conduce mai mult ca o masina normala. bine, nici nu am tras de ea, dar cel putin pot sa spub ca e un cruiser excelent.

ce nu-mi place(exista si asa ceva ):
- lungimea sezutului scaunelor. cam scurte dupa gustul meu, dar m-am obisnuit deja de la masinile anterioare, asa le face Honda.


Attached Files Thumbnail(s)
                       
           



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.