This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Buna tgrosu

tgrosu este cel mai nou membru al HondaTalk. Il/O asteptam sa ne scrie cate ceva despre el/ea si pasiunea pentru Honda sau interesul in comunitatea noastra Icon_smile.

Add Thank You Reply

Welcome

Add Thank You Reply

Welcome to the jungle

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Honda nu arde uleiul, il foloseste.

Add Thank You Reply

Good to be in the jungle :-)

Momentan, dețin o Honda Civic Aerodeck, model 1998.
De saptamana viitoare, insa, voi fi posesorul unei Honda CR-V 2.0 MT, model 2012.
Cel mai probabil, voi reveni atunci cu detalii...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Add Thank You Reply

Felicitari! Faine masini! Nu uita sa faci prezentarile Icon_wink Mai prind bine niste CR-V-uri pe-aici!
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!

Add Thank You Reply

MB6? Am avut-o ca optiune la family car dar pana la urma m-am dus pe Stream.
Asteptam prezentariile cum spune si Andrei Icon_wink

Add Thank You Reply

(02-09-2012, 12:04)yulasinio Wrote: MB6?

Da. Din păcate, acum o saptamana am avut un incident in trafic, in urma căruia m-am ales cu bara spate spartă, haionul îndoit + bara fata sparta. Din fericire, nu a fost vina mea, așa ca astept sa intru in service cu masina, la Carpati. Sper sa fie totul OK...

Add Thank You Reply

carpati sau carpatica? daca carpatica eu a trebuit sa imi fac masina pe casco, iar firma unde am casco sa ii recupereze banii de la carpatica. pe asigurarea aluia la carpatica nici dracu nu vroia sa-mi repare masina, se pare ca sunt cunoscuti in "domeniu" ca ţepari, si nu mai vrea nimeni sa astepte sa isi incaseze banii de la ei, asa ca ai grija, intreaba mai intai la service si chiar pe agentul constatator. eu l-am luat putil la o poveste "neconventionala" si omul mi-a confirmat povestile si m-a incurajat sa merg pe casco sa nu am "surprize"
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat

Add Thank You Reply

Nasol, sper sa reusesti sa o repari.

Add Thank You Reply

(02-09-2012, 17:31)LIVIU_CTS Wrote: carpati sau carpatica?

Honda Carpati, Expozitiei. Asiguratorul este Omniasig si se pare ca deocamdata nu sunt niciun fel de probleme. Am fost la constatare la ei si mi-au deschis dosar de daune, cu care ulterior m-am prezentat la Honda in service. Acum nu mai ramane decat sa depun masina in service...

Add Thank You Reply

aaa, pai asa, brokerul e neimportant, firma de asigurare conteaza. omniasig am eu si mai merge treaba f bine. nici un baţ in roata.

Add Thank You Reply

Liviu, Carpati Motors este dealer Honda (SSS - showroom service sales) aici in Bucuresti Icon_wink
Eu personal prefer ASKO, insa nu pentru ca le-as pune la indoiala profesionalismul celor de la Carpati.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!

Add Thank You Reply

(03-09-2012, 10:24)w33bb0 Wrote: Eu personal prefer ASKO, insa nu pentru ca le-as pune la indoiala profesionalismul celor de la Carpati.

Personal, am avut contact in trecut atât cu Asko, cât si cu Carpati. Din păcate, nici unii, nici alții nu mi-au depistat anumite probleme pe care le-am avut la Civic-ul Aerodeck, care au rămas pana in prezent neelucidate. In afara acestor probleme, restul interventiilor pe care le-am făcut la cele doua service-uri, nu mi-au relevat in mod clar un "câștigător" dintre cei doi...

Add Thank You Reply

meleagurile mioritice......lovely

Add Thank You Reply

Eu aveam mare incredere in Asko, dar in ultimul timp au inceput sa o cam dea de gard...si-a vopsit Demonicum acu de curand capota, dupa 2 saptamani a "inflorit" vopseaua, s-a desprins pur si simplu de pe capota cu lac cu tot o portiune destul de mare...si tocmai vroiam sa merg sa vopsesc capota la ei, acum m-am cam razgandit si caut alt vopsitor.

Add Thank You Reply

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Theme © 2014 iAndrew