This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honda Civic TypeR FN2 CW



 
#41

Ce ziceti:

[Image: SF-WT.jpg]

SAU

[Image: SF-GM.jpg]

SAU

[Image: SF-BK.jpg]



Reply



 
#42

1. Gunmetal este o culoare frumoasa in sine.
2. Alb ar da mai bine pe CW-ul tau, cu conditia sa nu fie "alb-frigider", dupa cum bine ai zis
3. Negru ofera cel mai bun contrast, daca tot nu e sa fie culoarea masinii.

Concluzie (dupa cum ti-am zis si pe mess): negre, bre! Icon_smile



Reply



 
#43

Sincer nu as merge pe nici unele din modelul asta. Acuma dupa ce m-am uitat mai bine mi-am dat seama ca nu cred ca o sa dea bine pe masina. La marimea care o vrei tu, spitele sunt prea putine, prea subtiri si o sa arate naspa mai ales cu franele care le ai tu...

Eu zic sa nu te mai grabesti cafata la maritisi si sa astepti pana ce gasesti un set decent.

Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#44

pe 18 ar da bine, dar pe 17 sunt sceptic! p1 mi-am dorit eu!



Reply



 
#45

Aurele daca iei modelul asta .... sa fie negre .... just my 2 cents Icon_wink
[Image: mysig.jpg?t=1248866766]
You can turbo a vtec but you can't vtec a turbo. vtec



Reply



 
#46

Pe 18 vreau sa le iau, si se pare ca majoritatea voteaza negre...sa vedem, daca mai aveti si alte idei don't be shy.



Reply



 
#47

nici o varianta nu e error. e vorba de gusturi, ca estetica toate ar da bine.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#48

Pe negru mi se pare ca arata cel mai bine...vb aia, arata la toata lumea Icon_biggrin
Nashpa faza cu planetarele. Ai rezolvat ceva cu garantia?



Reply



 
#49

black dude, or gunmetal



Reply



 
#50

Gunmetal ma atrageau si pe mine cel mai tare, da pana la urma mi-am comandat supensia TEIN SS FLEX si mi-am bagat picioarele in ele jante. Icon_biggrin



Reply



 
#51

pot sa spun ca este o alegere inteligenta! Icon_biggrin
Accord CL7 2.0 exec MT Arctic Blue Pearl
ex-Civic 5D 1,8 exec MT Milano Red



Reply



 
#52

Biggthumpup
Cea mai buna alegere!



Reply



 
#53

Scuze, dar e cea mai proasta alegere posibila :icon_confused:
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#54

Pai de ce, colegu'? Adica nu mai bine investeste in suspensie decat in jante? Confused



Reply



 
#55

Nu e rau ca s-a gandit la suspensie, dar a ales tare prost.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#56

Aici nu ma bag, ca-s habarnist. Merg pe ce-mi recomanda altii Icon_smile
Poate la anu' primeste si a mea o suspensie completa, iar atunci am sa apelez Icon_wink



Reply



 
#57

De ce am ales prost? Suspensia de la TEIN e recunoscuta pentru performantele ei peste tot in lume, foarte multi posesori de FN2 asteapta de 3 ani sa scoata si pentru ei TEIN o suspensie si acum in sfarsit a aparut.



Reply



 
#58

Eu nu zic ca Tein nu fac suspensii ca lumea dar nu SS, cu alea numai atata ca zici ca ai si tu coilovers pe masina, trebuia sa alegi MonoFlex daca tot te-ai dus pe Tein.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#59

weitec era mai bine
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#60

Am pus si planetara pe masina, ma bucur din nou de ea. Cred ca o sa pun si un Intake ceva zilele astea, vreau putina galagie neaparat. Icon_biggrin



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.