This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

INTALNIRE RALLY SIBIU - IULIE 21-22



 

Asa repede s-a dat spargerea? Eu am crezut ca stati pana maine.

Sent from my GT-I9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

:O Parca ziceati ca stati pana Duminica mah!!!



Reply



 

Chiar acum este etapa pe Eurosport. Din elicopter avem o tara foarte frumoasa Icon_wink. Imaginile sunt bestiale.
Da' parca prea multi bolovani (la propriu) pe-acolo, ha?



Reply



 

eu am plecat , restul au ramas pana in dimineata asta.
maruta, blolovani e putin spus.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Am ajuns si eu p-acasa. Pe Razvan si Lorena i-am lasat dormind (cred), pentru ca ei mai voiau sa se bucure o zi de Sibiu Icon_smile

Maruta, p-acolo erau atat bolovani bipezi (da' credinciosi, maica), cat si chietroaie pe unde au mers masinile. Dovada e ca s-au rupt o gramada de masini.

Iata si cateva imagini de la mine (putine, pentru ca am preferat sa vad cu ochiu' liber masinile):


Attached Files Thumbnail(s)
                       
                   
   
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

noi am stat pe o proba decenta, nici nu vreau sa ma gandesc ce a fost pe gatul berbecului.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

am urmarit cursa la eurosport. pt mine a fost extraordinar sa vad asa ceva la noi.
am multe amintiri legate de acest raliu.

ma asteptam sa vina ceva mai multi piloti straini dar e bine si asa.



Reply



 

da, si eu asteptam mai multe staruri, cel mai probabil duritatea probelor au tinut echipele departe. e greu sa te mentii in acest sport costisitor si sa participi si la etape care stii cu siguranta ca face masinile praf la propriu.
vroiam sa-i mai vad si pe kopecky, hanninen, basso, bouffier, dani sordo, loix si poate si altii care merg bine si nu au ajuns inca pe firmament.
oricum mikkelsen e fabulos. am avut aceeasi senzatie ca atunci cand vedeam si la noi evolutii la volanul wrc-urilor pe urcare de pe gutai. sper sa mai am ocazia sa mai vad asa ceva.
promitatoare a fost evolutia lui giri, care cu o fabia s2000 arata cam din acelasi film cu echipa de uzina. pacat ca s-a rasturnat in prima zi, a doua zi participand pe regula super rally si a mers max Icon_smile
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

gutai? man nu te-am crezut asa conoscator Icon_biggrin



Reply



 

Flipa
etapa mea preferata, urmata de hunedoara, bucata de la cincişi
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

a fost destul de fain, mie imi pare rau ca n-am putut sa prind proba de asfalt. Tre sa fii putin masochist sa iti bagi masina pe un asa drum de macadam. La anu poate mai schimba probele ca in conditiile astea nu cred ca vor mai veni prea multi cum nu au fost nici acum.

[Image: 403831_447165881990082_1401607853_n.jpg]

[Image: 603510_447054448667892_1998177056_n.jpg]

[Image: 376873_447057462000924_669584925_n.jpg]

[Image: 217888_447378258635511_1984515390_n.jpg]

[Image: 487873_446550642051606_324833965_n.jpg]



Reply



 

Io mor de ciuda, am asteptat juma de an raliu si de sambata dimineata am fost cu febra 40, am bolit 2 zile jumate si am pierdut mai tot raliul...asta e, ma razbun in septembrie la cand prind si raliu de la Paltinis si (sper sa) merf si pe Hungaroring din nou.



Reply



 

ita mă că invie barosanu' Icon_smile)
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Am avut si eu in plan Sibiu-ul dar cum nu am avut cu cine sa merg am renuntat. De fapt, anuntul lui weebo l-am vazut prea tarziu si nici el nu s-a obosit sa ma sune. Icon_smile Eu veneam si cu doua roti, sa incerc si urcarea pe Magura sau traseul de XC din Paltinis.



Reply



 

Pai daca n-ai manifestat niciun interes aici, ce sa-ti fac? Subiectul se discuta de saptamani bune aici...
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

Dar cine crezi nene ca mai intri pe forumuri, cand vad calculatorul foarte rar. Icon_smile



Reply



 

Poti folosi si Tapatalk Icon_wink
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Da' ce? Crezi ca eu intru tot timpul de pe desktop sau laptop (care-s unu' si-acelasi la mine acu')? Tableta si telefon la greu Icon_smile
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

Mai greu sa tastez de pe iphone cand sunt pe 2 roti. Icon_smile



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.