This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

DETALII INTALNIRE 2012



 
#1
Exclamation 

Pensiunea aleasa este MIRANI, http://www.mirani.ro/galerie_foto.htm
Este foarte frumoasa, avem 3 filigorii afara, gratar (se pot vedea si in poze), putem sa facem gratar insa nu ne dau acces la bucatarie sa pregatim carnea, samd, deci luam ceva gata de incins pe gratar; bautura putem aduce cu noi cata vrem, afara putem consuma fara probleme, in restaurant nu, acolo doar cumparat de la ei. Am optat pentru cazare fara nici o masa, restaurantul e deschis tot timpul si se poate comanda oricand orice (din ce au in meniu Icon_biggrin), de la mic dejun pana la cina. Avansul trebuie sa il strangem pana pe saptamana viitoare ca sa il achit mai departe. Pensiunea are o capacitate de cca 30 de locuri, daca mai vin si alti colegi in principiu mai au loc.

PRET CAMERA DUBLA : 120 lei/noapte (fara nici o masa)

Avans vor 100 lei/camera, pun contul mai jos sa ne apucam de adunat banii:

RO53INGB0000999902014259
ING Bank Sibiu
Antonescu Andrei

Daca mai aveti intrebari bagati mare.



Reply



 
#2

Eu caut un roommate.Icon_smile
Chiar daca fac plata astazi, tot luni intra banii. Asadar, mai astept pana luni, poate se ofera cineva sa stea cu mine si dau avansul atunci.



Reply



 
#3

O mica adaugire:

Cine vine singur sa puna 50 lei avansul si ne cuplam in camere la fata locului, cred ca e cel mai bine.



Reply



 
#4

arata bine pensiunea Icon_smile de drum nu te intreb ca stiu ca te preocupa si pe tine Icon_wink

contu e de-al tau sau al proprietarului? o sa-ti virez si eu banii pe 15-16, sa-mi zici daca-i tarziu.

Alt link cu ceva detalii in plus: http://www.turistinfo.ro/valea_stezii/ca...c1415.html



Reply



 
#5

Contul e al asociatului meu, drumul e asfalt foarte bun inafara de 50m (accesul la pensiune din drumul principal, e de pamant dar destul de drept, am intrat fara probleme).



Reply



 
#6

Domnu', da' pentru astia de la tara care nu castiga Roni ne dai un cont de oiro? Icon_biggrin



Reply



 
#7

Pentru voi lasa ca pun eu banii, sa nu va mai incurc, si ne socotim in tara Icon_smile.



Reply



 
#8

Multam fain...arata bine pensiunea.
Pe la ce ora sa fie strangerea, macar aproximativ?



Reply



 
#9

la ora 18:00 Icon_smile)



Reply



 
#10

E perfect, care vine dupa, doarme afara in hamac Icon_razz



Reply



 
#11

Bogdan, cei care platesc avans au camera asigurata numai cei care nu platesc avans se descurca cu dormitul.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#12

1. Den1grator - camera dubla ACHITAT
2. Yulasinio - "camera dubla" ACHITAT
3. Liviu_CTS - camera dubla
4. BogdanT - camera dubla ACHITAT
5. maruta - camera single ACHITAT
6. Kinky_boy - camera dubla
7. Issuuu - camera dubla
8. w33bb0 - camera single ACHITAT
9. LauX - camera single
10. Demonicum - camera dubla ACHITAT


Cei care nu ati achitat va rog sa nu uitati si sa incercati ca pana la sfarsitul saptamanii sa trimiteti banii.



Reply



 
#13

O lada de bere de la mine pentru dedicatie si deranj Biggthumpup
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#14

Eu ma ofer sa pun sticlele in acea lada! Acu' numa' daca am mai gasi pe cineva sa le si umple... Confused
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#15

(16-05-2012, 13:15)w33bb0 Wrote: Eu ma ofer sa pun sticlele in acea lada! Acu' numa' daca am mai gasi pe cineva sa le si umple... Confused


Rollinglaugh Daca se gaseste cineva sa le umple, eu le pun dopurile Icon_biggrin



Reply



 
#16

am platit si yo



Reply



 
#17

azi am ratat, sper sa nu mai uit maine Icon_sad(
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#18

ok, si eu am platit Icon_smile



Reply



 
#19

@Liviu: pai fa tranzactia azi (daca ai online banking) si se proceseaza la prima ora Icon_biggrin
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#20

Au mai intrat ceva bani, actualizez:

1. Den1grator - camera dubla ACHITAT
2. Yulasinio - "camera dubla" ACHITAT
3. Liviu_CTS - camera dubla
4. BogdanT - camera dubla ACHITAT
5. maruta - camera single ACHITAT
6. Kinky_boy - camera dubla ACHITAT
7. Issuuu - camera dubla ACHITAT
8. w33bb0 - camera single ACHITAT
9. LauX - camera single
10. Demonicum - camera dubla ACHITAT

Liviu o sa vireze maine avansul, mai ramane 3xLAUX - reusesti sa achitit si tu maine ca sa platesc si eu luni avansul Laux?



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.