This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Honda Civic VTi EG6 milano red



 
#61

Noh, tot la jante ma uitam si eu. Si la discurile alea (Brembo Max?) /me drooling badly






 
#62

da..brembo max....si da stickere cu volk Icon_smile...farurile vor da bine...hope so...






 
#63

Siii.... de unde ai luat discurile si cat ai dat pe ele? Icon_biggrin






 
#64

Discurile sunt cca 400ron....eu le am de ceva vreme, dar un amic de-al meu si-a luat acum si e f multumit de ele







 
#65

Si-mi poti spune de unde le-ai luat sau de unde le-ai adus? Ca m-ar interesa si pe mine pentru proiectul EG. Momentan am discuri stock de VTi pentru ea, care, in afara de rugina multa, sunt ca noi. Ramane de vazut cum aranjez problema, da' e bine sa am informatia. Multam fain!






 
#66

Bai frate frumos de tot, me drooling de cate ori ma uit...






 
#67

pui si arcuri duble de ITR ?







 
#68

ar intra combinatia toyboy...numai ca acu trebuie sa imi calculez banii pentru rebuild ca am tot intrat in ei!
@weebo: de aici de la un magazin de piese...imi spui si intreb daca te intereseaza!






 
#69

Discurile sunt super, farurile vor da bine pe masina, ceva diferit Icon_wink
Abia astept sa le vad sus si sa vad ce vei face in continuare Biggthumpup






 
#70

thx dear






 
#71

Icon_poke
se pare ca nu a gasit un proprietar care sa o aprecieze...
http://www.autovit.ro/honda-civic-C22909646.html
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#72

Cine stie ce motive are omul sa o dea.

Sent from my GT-I9000
Honda nu arde uleiul, il foloseste.






 
#73

nu cred ca i-a convenit sa o repare. zicea ca ii consuma mult ulei






 
#74

Da, il costa destul de mult, din ce zicea, sa o faca, si cred ca prefera sa o dea.






 
#75

Hmm , acum aflu si eu .... zicea ca in primavara se apuca de ea. Nu am mai discutat cu el de prin decembrie. Sper ca decizia asta sa nu aiba legarura cu alte "filme" regizate de cativa "prieteni" pe care ii iubesc la nebunie.






 
#76

A luat de la mine niste simeringuri de supapa originale Honda. Mai departe nu stiu.






 
#77

Am vorbit cu el astazi , e intr-un impas financiar si trebuie sa faca rost de bani. Regreta treaba asta cu totul dar spera macar sa o poata rezolva fara a vinde masina.






 
#78

cine nu e in impas financiar in perioada asta...intr-adevar a nu fi nevoit sa vinzi ceva poate fi un succes acum.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat






 
#79

+1 Liviu...





Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.