This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Track days Hungaroring 2012-2013



 
#1

Open days (2012) anuntate pana acum pe Hungaroring sunt:

19 Martie

22 Aprilie
========
28 Mai

4 Iunie

16 August

24 Septembrie

3, 27, 28 Octombrie

TBA (to be anounced)

Mai multe detalii pe site-ul track-ului cu preturi etc
http://hungaroring.hu/?id=2&sub_id=5&lang=en

P.S. poate adaugati si in calendarul formului desi nu stiu cat e de folosit Icon_smile



Reply



 
#2

Am adaugat in calendar, momentan nu stiu cat de folosit e dar pe viitor poate o sa ne fie de folos.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#3

m-am uitat acum pe pagina circuitului si se pare ca sunt pusi pe facut bani, vremuri grele, pentru ca sunt foarte multe open days anul asta.
Am editar prima pagina dar adauga si aici

28 Mai

4 Iunie

16 August

24 Septembrie

3, 27, 28 Octombrie

TBA (to be anounced)



Reply



 
#4

Mda, chiar vorbeam la circuit cu cineva si ziceam ca le trebuie bani si ca probabil or s afaca mai multe open days anu asta, foaret bine pentru noi oricum Icon_biggrin.



Reply



 
#5

Open days auto (2013) anuntate pana acum pe Hungaroring sunt:

30 Martie -sambata

10 Aprilie - miercuri

13 Mai - luni

TBA (to be anounced)

Mai multe detalii pe site-ul track-ului cu preturi etc
http://hungaroring.hu/?id=2&sub_id=5&lang=en

pentru bike:

27 martie
2 aprilie
17 mai



Reply



 
#6

Cum ne organizam? Martie sau Aprilie?



Reply



 
#7

ne vedem acolo la nationala Icon_biggrin ?????



Reply



 
#8

pentur 10 aprilie miercuri, eu nu prea pot in urmatoarea perioada si nici nu-mi vine sa imi iau o saptamana liber pentru o zi.
asa in conditiile in care este sambata pot sa-mi iau liber 1-2 zile ca sa pot sa fac drumul cat de cat relaxat.
iar pana in mai deja e prea departe, asa ca cea mai buna solutie e tot 30 martie. daca avem noroc de timp uscat eu zic ca e perfect.
sa vedem cine se mai anunta de pe aici ca prin alte parti sigur mai sunt doritori. eu mai am un amic care vrea si el sa mearga si din ce am mai vorbit mai demult si vlad si maruta ar vrea.
sa vedem acus care cum



Reply



 
#9

Da, clar e mai bine 30 martie, pica aiurea rau aia de miercuri la mijlocu saptamanii.



Reply



 
#10

eu vorbeam cu cativa baieti si ne gandeam sa ne ducem in aprilie, in special pt mine e mai ok dpdv financiar, avem si noi un topic aici http://www.subarufanclub.ro/forum/index....pic=1592.0 daca vreti sa mergeti cu noi cum a facut razvan anul trecut
Most sports require only one ball, motorsport requires two...



Reply



 
#11

la anu ma inscriu si eu cu crx-ul, pana atunci sigur e cu upgrade-uri si soft. Icon_biggrin anul asta sper sa merg pe panonia cu mobra.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#12

tom, oricum voiam sa te sun sa vad tu cand vrei sa mergi.
cum ziceam mai sus 10 aprilie e miercuri si iti strica toata saptamana de asta am zis 30. daca era in wknd sau pe langa era perfect, oricum diferenta de 10 zile nu e big deal da daca asa se nimere cash flow-ul aia e Icon_smile

ar fi fain sa mergem iar mai multi

Liviu da types-u tau il tii de bibelou? e categorie de sub 150 cp si cu niste cauciucuri bune te distrezi maxim, daca nu poate vii spectator cu issuu sau cu noi Icon_smile



Reply



 
#13

Dar CRX-ul in starea in care e ce are? Chiar crezi ca iti trebui 300CP ca sa poti merge pe track?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#14

1. civicul e daily use.....arcurile eibach fac treaba da nu pe circuit.
2. cauciucuri e musia, pt strata, nu mai am deloc. trebuie si la del sol asa ca bugetul e stretch rau. nu pot sa ard un set in primavara asta.
plus ca nu imi permit sa o flescaiasc cumva. franele nu cred ca rezista f mult....
1.crx-ul....frane, frane, frane......nu pot sa merg cum vreau eu daca nu am siguranta opririi.
2. nu vreau sa trag de motorul asta pana nu il desfac sa vad care-i mersu in el. nu vreau sa scot segmentii pe evacuare Icon_biggrin.
3. gume, idem civic.

in aceeasi ecuatie:
-nevoie de costum moto nou + casca
- oglinda si ceva stikere la moto
-un set de gume.

no, descurcati-va voi.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#15

Aoleuu Aurele, da tu cand mai traiesti? Da-le dracu de stikere/costume/cauciuce si hai sa ne mai si distram Icon_razz



Reply



 
#16

pai vreau sa ma distrez mah si cu mobra, ia-ti mobra si ne distram impreuna Icon_razz
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#17

Nu cred ca mai intra anu asta, cu toate ca mi-am dorit mult, da mie nu prea imi place sa renunt la chestii de viata pentru lucruri, si mobra+gear mi-ar incurca planurile de anu asta...asa ca mai asteapta Icon_biggrin



Reply



 
#18

Adi, ti-al lasa planurile pe anul asta pentru un set din asta...

[Image: 69265_10151418463818898_1486122132_n.jpg]
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#19

Liviu pe rand, nu pe toate odata Icon_smile
mobra iese la joaca mai tarziu deci e in alt plan, iar la civic oricum iti trebe cauciucuri noi iar franele daca ai placutele ok nu-i bai. eu m-am dat 3 ture si cauciucurile au fost foarte ok dupa asta. in afara de bezina nu cred ca te costa altele, dar macar spectator te asteptam daca nu te indupleci altfel Icon_razz



Reply



 
#20

Yula: m-as gandi foarte mult, baga niste detalii Icon_biggrin



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.