This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Stickere pentru forum



 
#1
Exclamation 

Lucreaza cineva in domeniu sau ne poate ajuta sa facem niste stickere pentru site?

De printat se gaseste dar ne trebuie pe cineva care sa faca vectorialul la logo.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#2

Eu nu mai am cele necesare ca sa fac asta, ca m-am facut baiat cuminte... licente, alea-alea!. Insa, daca te duci la cei care fac print cu fonturile in sacosica si cu un jpeg, le pun ei in schema pe loc.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#3

Pai nu stiu nici o firma acasa si de asta am intrebat. Daca sti pe cineva care ne-ar putea ajuta, contra cost binenteles, atunci iti trimit font-urile si poza.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#4

Pai eu zic sa mergi chiar la cei care vor face plotarea finala. Ei ar trebui sa poata aranja fonturile dupa poza pe loc. Nu ar dura mai mult de 10 minute. Chiar si daca se apuca sa vectorizeze dintr-un JPG sau BMP de dimensiuni mari, tot n-ar trebui sa le ia mai mult de 30 de minute.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#5

Si ce firma se opcupa cu asta Icon_biggrin Adi a zis ca vorbeste cu cineva de acolo din SB dar asta e de vreo 6luni incoace Icon_smile

Vreau sa fac o tura sa le putem distribui.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#6

Ah, hmmm... Damn! La cutter plotter n-am avut nicio cunostinta din pacate. Am crezut ca ai tu pe cineva cand ai zis "De printat se gaseste"...
Mai pun intrebari pe ici pe colo...
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#7

M-am gandit ca nu toata lumea se ocupa de design. Vezi poate auzi de cineva.

Mergem pe HONDA scris cu rosu (contur alb) si Talk scris cu Alb (contur) negru?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#8

WWW.HONDAtalk.RO

www si ro pe alb da' nu se vede Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#9

fara www ... arata bine asa cum l-a colorat liviu mai sus, sa nu fie prea pestrit



Reply



 
#10

eu zic ca e bine sa fie si www si ro, mai "mediatizam" putin Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#11

Eu ma gandeam la ceva de genul...


Attached Files Thumbnail(s)
   
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#12

@yula: E mai fain modelul asta al tau.



Reply



 
#13

eu o sa-mi pun ceva ce obtureaza cat mai putin vizibilitatea. asta o face cel mai bine un simplu scris. eu o sa-mi faca ala cu veveveu. Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#14

Pai nu o sa fie banner Icon_biggrin si nu o sa fie numai scrisul fara fondul ala gri, l-am lasat in poza ca iasa in evidenta si albul care incadreaza "HONDA".
Suntem deschisi orcarei sugestii, nu ezitati sa va dati cu parerea Biggthumpup
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#15

E ok modelul ce l-a facut yula ! Dar nu strica nici putina mediatizare! Puteti face si si ! Vedeti voi !


---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?f4iwwa



Reply



 
#16

(02-04-2012, 17:37)yulasinio Wrote: Si ce firma se opcupa cu asta Icon_biggrin Adi a zis ca vorbeste cu cineva de acolo din SB dar asta e de vreo 6luni incoace Icon_smile

Vreau sa fac o tura sa le putem distribui.


Si tot Adi ti-a zis ca s-a certat cu cel care trebuia sa le faca din anumite motive, da ai uiat Icon_razz.

Da-mi poza aia ce ai pus-o pe site pe mail la o rezolutie cat mai mare si zi cate bucati vrei, saptamana asta le fac Icon_biggrin.



Reply



 
#17

nevoia de apartenenta la un grup e o chestie psihologica, lumea simte uneori nevoia de a se identifica sau a-şi afişa apartenenta. chestia cu www.ceva mi s-a parut tot timpul o chestie mişto, insa niciodata nu am simtit atras de vre-un grup anume. acum o sa fac acel stiker pt luneta spate Icon_wink
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#18

Am trimis mail la unu care a zis ca ma ajuta cu un vectorial, sa vedem daca se tine de cuvant.

@Liviu: pe mine ma seaca partea aia cu www, am avut stickere si din alte parti si tot timpul am taiat partea aia jos. Poate tinem logo-ul ala si punem un .RO la sfarsit, cine e internaut isi da seama ca e o adresa.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#19

asa as zice si eu Icon_smile



Reply



 
#20

(03-04-2012, 13:24)yulasinio Wrote: Am trimis mail la unu care a zis ca ma ajuta cu un vectorial, sa vedem daca se tine de cuvant.


Nu-i nevoie de vectorizare, da-mi-l asa cum il ai, la cea mai buna rezolutie, si le fac.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.