This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Intalnire HondaTalk 8-10 Iunie 2012



 
#1

Ca tot is la masa la amintiri vreau sa va zic ca in perioada 1 - 15 iunie is pe Romanica si mi-ar fi drag sa petrec un pahar de vorba cu prietenii. Asa ca daca sunteti disponibili in perioada aia poate organizam ceva.

-----
Hai hui
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#2

pai sa se mobilizeze lumea, haideti cu propuneri de data, eu imi fac programul singur, deci ma mulez pe orice combinatie.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#3

Incerc sa nu-mi pun concediul in perioada aia (m-am hotarat sa fac Alpii vara asta) si pot veni si eu intrun weekend.
Bai, mi-aduc aminte ca la Paltinis nu ne mai vedeam de cate sticle erau pe masa dimineata...sau erau cutiile de bere cu cidru aduse de Yula?



Reply



 
#4

Era vraiste pe masa Icon_biggrin

Aseara eram la niste beri si mi-am adus de aminte.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#5

Ce as fi vrut si eu sa o vad pe draga de Bianca si pe voi, dar nu am cum sa vin!
P.s: ce fain a fost la Paltinis Icon_smile)


---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?3vxhnf




Reply



 
#6

Si eu sunt pentru. Hai si restul!



Reply



 
#7

Tentativa mea de concediu este 09-24.06. Am putea sa ne vedem in weekendul 09-11.06 si eu as veni direct acolo. Plec pe 08 seara din .de si pe 09 sunt acolo...dar lipseste locul Icon_biggrin



Reply



 
#8

pai am putea incerca varianta "centrul tarii".
sau eventual sa vedem care de pe unde suntem si sa gasim o locatie la jumatatea distantei intre noi.
cum cred ca n-o sa gasim pe cineva cu timp pentru a se ocupa de treaba asta, ar trebui sa mergem pe o locatie, si cu rezervari independente, in sensul ca fiecare isi face rezervarea, insa sa vorbim acolo ca o sa formam un grup iar cazarile sa fie cumva grupate. consumul individual, asa nu vor fi probleme cu bani, cine ce a consumat...ganditi-va si voi.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#9

Eu nu stiu cum voi sta cu disponibilitatea in perioada aia, pentru ca depind de concediul prietenei si de vreo eventuala deplasare dictata de companie. In principiu sunt pro orice vineri-duminica in zona Sibiu - Alba.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#10

pai de weekend cred ca vorbim toti.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#11

Trebuie sa vad exact cum sunt cu week-end-urile pentru ca am un botez la care trebuie sa particip.
Va anunt exact mai incolo in care dintre week-enduri e botezul si de acolo putem stabili o data.

Ar fi super misto sa ne strangem cativa.

-----
Hai hui
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#12

nasol ca eu vin deabia in iulie acasa, oricum o sa va distrati pe cinste



Reply



 
#13

Pai mai organizati una si atunci Icon_smile

-----
Hai hui
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#14

se poate Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#15

Ideea e ca eu nici nu stiu zona pe acolo si unde e fain. Cei care sunteti de prin zona Alba Sibiu ar trebui sa stiti mai multe si eventual sa veniti cu propuneri. Dpmdv e ok cam orice ca nu suntem pretentiosi. sa fie aer curat, sa avem o terasa mare cu mese si gratare sa ne putem betivani pana dimineata Icon_biggrin
In .de este liber si pe 07.06, deci o sa plecam pe 06.06 seara din Frankfurt Happy



Reply



 
#16

putem incerca arieşeni sau galda, nu am mai fost de cand eram in liceu, da' mama ce băute dadeam in zona Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#17

arieseni va rezolv eu Icon_smile si daca ziceti o data buna posibil de un avion ieftin ....



Reply



 
#18

no, hai sa rezolvam la arieşeni Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#19

Deci botezul este in data de 10 Iunie, atunci trebuie sa fiu pe Alba, in rest cred ca sunt disponibil.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#20

(21-03-2012, 01:09)yulasinio Wrote: Deci botezul este in data de 10 Iunie, atunci trebuie sa fiu pe Alba, in rest cred ca sunt disponibil.

Icon_censoredIcon_censoredIcon_censored
dammit...nu-i bine. Singurul we in care as fi putut sa vin si eu este chiar asta in care ai tu botezul Mad



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.