This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Intalnire HondaTalk 8-10 Iunie 2012



 
#21

Pai putem face Vineri, Sambata si eu ma intorc Duminica la Alba.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#22

E bine pe 8-10, Yula numa pleaca mai devreme dimineata pe 10 ca sa ajunga la botez.
Locatii gasim destule, de ex langa SIBIU, pe drumul spre Paltinis sunt zeci de pensiuni, mai e Danes catre sighisoara, mai sunt cele zise de Liviu, mai e Fantanita Haiducului langa Sibiu...avem de unde alege.



Reply



 
#23

Eu intre 5 si 10 Iulie sunt pe la mare. In rest, daca nu apare nimic neprevazut, d-abia astept.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#24

eu inca nush sigur programul pe vara, dar daca nu-s plecat sigur vin Icon_smile



Reply



 
#25

Daca tot plec pe 6 seara din .de si ajung pe 7 in .ro, garantat nu o sa ma arunc iar in masina sa bat cateva sute de km de la Tg-Jiu. Din ce am vazut pe harta Arieseni este tare departe...nu ca SB ar fi dupa coltz Icon_biggrin
Pana la urma tre sa ne hotaram la locatie sa stiu cum ma organizez



Reply



 
#26

Si pe mine in zona ma avantajeaza, daca nu era concediul scurt si eram si eu cu masina nu aveam problema sa ma deplasez.
La Voineasa cum e drumul Confused sa fie prin centru ca sa putem ajunge toti, cum decideti voi.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#27

Dpmdv Voineasa, Calimanesti, etc e ok. Ceilalti ce ziceti???



Reply



 
#28

yo n-am pretentii, decat sa fie drumul bun ca eu is cu piticii legat de asta



Reply



 
#29

Bai dar stati asa, Bogdan zice Iunie, Weeboo zice Iulie, sa nu ne incurcam in detalii Icon_biggrin

Si pentru mine e ok oriunde vreti, numai sa nu fie drumu rupt.



Reply



 
#30

Eu am zis de la inceput de iuNie...
w33bb0: Tu vb de iuNie sau iuLie???



Reply



 
#31

(21-03-2012, 18:09)w33bb0 Wrote: Eu intre 5 si 10 Iulie sunt pe la mare. In rest, daca nu apare nimic neprevazut, d-abia astept.

Adica atunci NU-s disponibil, ca-s cu prietena la mare. In rest, daca nu ma zboara compania in Belgia pe nepusa masa, sunt disponibil in principiu.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#32

LOL...Ai priceput Adi??? deci intre 8-10 Iunie este disponibil daca nu il "zboara compania in Belgia pe nepusa masa"



Reply



 
#33

Icon_lol vad ca nimeni nu vrea sa ia o decizie
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#34

I-am scris un mesaj unui var din Valcea in legatura cu drumul la Voineasa. Daca e drumul bun, atunci eu zic sa ne orientam in zona...Eu vreau la Voineasa pt ca vreau sa merg si pana la Vidra si apoi sa fac si Transalpina. Oricum Transalpina era in plan anul asta. Daca are cineva ceva cunostinte de cazare in zona sa spuna...



Reply



 
#35

eu astept decizia voastra, cred ca am cel mai flexibil program Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#36

Eu n-am prea mari preferinte, dar as evita Voineasa ca sa fiu sincer...
Da', daca majoritatea voteaza pentru mers acolo, ma supun.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 
#37

Vara trecuta era rupt rau drumu pana la intrarea pe TA, poate sa lucre ceva la el anu asta.

Sent from my GT-S5690 using Tapatalk



Reply



 
#38

Pana la urma o sa ne intalnim adhoc daca nu va decideti pe o locatie.

-----
Hai hui
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#39

Eu am zis clar ca nu cunosc zona...Cel mai bine va hotarati voi la o locatie si apoi ne facem rezervari care cum putem. Degeaba insiram nu stiu cate locatii daca nu spune niciunul "ACOLO MERGEM"



Reply



 
#40

Deci ne-am hotarat la o locatie o ba?
Adi nu gasesti tu ceva pe langa Sibiu sa fie frumos?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.