This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Intalnire HondaTalk 8-10 Iunie 2012



 

Distractie placuta baieti Icon_smile. Pentru mine planurile de a veni sambata au cazut Icon_sad ( new job ). Astept poze .



Reply



 

multumim vali, pacat ca nu mai ajungi si mai pacat ca te prind 34 de grade prin bucuresti Icon_sad

am plecat sa ma pregatesc de plecare Icon_biggrin



Reply



 

M-am pierdut prin Sibiu si am puscat o amenda...



Reply



 

Am ajuns acas, distracti in continuare...



Reply



 

ce frant ai facut?
tobe+sens unic?



Reply



 

Eram cu ochii in GPS-u de la telefon care facea figuri si am mers cu 62km/h unde cica era limita de 50km/h.



Reply



 

Am ajuns si eu cu bine acasa. Am dat pe Cheia la intoarcere si am fost foarte inspirat pentru ca am avut ocazia sa ma joc putin cu ATR-ul, ocazie cu care ne-am imprietenit mai bine.

Ma bucur tare mult de acesta intalnire si de prezenta numeroasa.
Va salut pe toti si va multumesc ca ati venit. M-am simtit excelent.
Multumim pentru organizare.

[Image: DSC_0001.jpg]
[Image: DSC_0003.jpg]
[Image: DSC_0005.jpg]
[Image: DSC_0008.jpg]
[Image: DSC_0009.jpg]
[Image: DSC_0010.jpg]
[Image: DSC_0012.jpg]
[Image: DSC_0013.jpg]
[Image: DSC_0014.jpg]
[Image: DSC_0017.jpg]
[Image: DSC_0019.jpg]
[Image: DSC_0022.jpg]
[Image: DSC_0023.jpg]
[Image: DSC_0027.jpg]
[Image: DSC_0028.jpg]
[Image: DSC_0033.jpg]
[Image: DSC_0035.jpg]
[Image: DSC_0036.jpg]
[Image: DSC_0037.jpg]
[Image: DSC_0038.jpg]
[Image: DSC_0039.jpg]
[Image: DSC_0040.jpg]
[Image: DSC_0041.jpg]
[Image: DSC_0042.jpg]
[Image: DSC_0043.jpg]
[Image: DSC_0044.jpg]
[Image: DSC_0045.jpg]
[Image: DSC_0046.jpg]
[Image: DSC_0047.jpg]
[Image: DSC_0048.jpg]
[Image: DSC_0049.jpg]
[Image: DSC_0050.jpg]
[Image: DSC_0051.jpg]
[Image: DSC_0052.jpg]
[Image: DSC_0053.jpg]
[Image: DSC_0054.jpg]
[Image: DSC_0055.jpg]
[Image: DSC_0056.jpg]
[Image: DSC_0060.jpg]
[Image: DSC_0064.jpg]
[Image: DSC_0065.jpg]
[Image: DSC_0066.jpg]
[Image: DSC_0074.jpg]
[Image: DSC_0079.jpg]
[Image: DSC_0080.jpg]
[Image: DSC_0081.jpg]
[Image: DSC_0084.jpg]



Reply



 

faine pozele maruta ! 2thumbs
de apreciat maxim cu atat mai mult cu cat fotografiatul inseamna ruperea de grup, de socializare, momente bune....
ma bucur maxim ca m-am revazut cu prieteni vechi, ca v-am am cunoscut si cei ce pana vineri erau doar un nick-name. surprinzator de multa lume pentru un forum oarecum restrans, cordialitate maxima, ce mai....am petrecut un weekend excelent.
mltumesc in special colegilor de pahar cu care am facut cunostinta cu dimineata de sambata: adi, maruta si yula.
sper sa va revad pe cat mai multi luna viitoare cu ocazia etapei de rally de la sibiu. (nu va trageti pe cur ! )
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 

Maine sper sa vina si materialele de la mine. Pana atunci: saru'mana maruta!
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

                Incec si eu cateva... din mers.



Reply



 

Acuma numai ce am ajuns si eu la calculator dupa inca o zi lunga ieri Icon_redface

In primul rand vreau sa va multumesc tuturor pentru prezenta mai ales ca unii dintre voi ati calatorit sute de kilometrii. Nu am crezut ca o sa fim intr-un numar asa mare cu o selectie asa frumoasa de Hondite Biggthumpup

De socializare ce sa mai zic, de nota 10. Mi-a facut placere deosebita sa ma povestesc cu voi toti si sper sa va revad din nou cat mai curand.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Foarte frumoasa intalnirea ( chiar daca a fost scurta pentru mine). SI eu sper sa ne revedem cat mai curand si sa mai vina si altii. Asa cum am mai scris la topicul pentru nou veniti, am pus poze pe facebook de la intalnire. Cele in care sunt si fetele voastre nu sunt publice dar le pot trimite pe mail ( doar sa nu le vreti instantaneu ca stau destul de rau cu timpul liber ).
Nu injurati dar am o intrebare: in versiunea de mobil ( ipad ) , exista emoticonuri? Daca da, unde le gasesc?
Multumesc



Reply



 

Eu am tras mai multe cadre... prea multe pentru a le incarca aici. Doritorii sunt poftiti sa le descarce de aici: http://www.w33bblog.com/hondaz/htmeet-2012.zip

Imaginile au fost redimensionate pentru a facilita download-ul. Pentru setul complet ma cautati prin PM. Setul complet contine si doua filmulete scurte cu testul dintre KMR si Laux Icon_wink
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

@kmr: Nu vad in tema de mobil nici un emoticon dar las-o cu mine ca o rezolv cumva, daca vrei poti sa treci pe versiunea full.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 

Foarte faina intalnirea, ne-am simtit foarte bine si ma bucur ca ne-am strans mai multi. Adi si Yula felicitari pentru organizare si dupa cum ziceati si voi sa ne vedem mai des Icon_smile

Multumim la toata lumea pentru poze, o sa pun si eu diseara pozele si filmulete ce le-a facut prietena.

Pai hai sa facm un topic cu intalnirea de rally sibiu, ca sa stie toata lumea.



Reply



 

Acum doar ce am deschis si eu calculatorul si am intrat...Super poze Maruta, multam fain.
Probabil cand o sa ajung in .de o sa va rog sa imi trimiteti si mie pozele sau linkuri catre un upload ceva...
M-am simtit super bine la intalnire, a fost tare fain si ma bucur ca am reusit sa intalnesc oamenii din spatele sticlei...Mi-am luat adrenalina pt 5 ani de acum incolo Icon_smile))))



Reply



 

Pai consum-o repede, ca te dam iara la anu' Icon_biggrin
Vezi c-am pus eu un link spre o arhiva cu niste imagini si mai am inca una (cu toate materialele, inclusiv filmulete si pozele la dimensiune foarte mare), dar, daca o vrei, iti dau prin PM.
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

Rugaminte pentru cei care ma au in FaceBook friends list: puneti tag-uri cu cei pe care i-am omis din albumul meu, cat mai multe, pentru ca ne va ajuta sa ne gasim pe viitor. Eu am taguit niste imagini, dar nu pe toate, ca-i munca de Sisif si nici nu am pe toate lumea in lista. Multumesc, Gabi, pentru c-ai adaugat acele tag-uri mai devreme, mie mi-au folosit Icon_smile
2007 Civic FK2 Exec
Eibach · OMP · Summit · DIMSPORT · Injen · Megan Racing · Custom 5h1t
2003 VFR800 Interceptor
1994 CRX del Sol EH6 - SOLD!



Reply



 

Cu placere Icon_biggrin



Reply



 

De observat copiii din autocar cum se uitau la masina lui Denigrator Icon_razz

[Image: DSC06429.jpg]
[Image: DSC06428.jpg]
[Image: DSC06427.jpg]
[Image: DSC06426.jpg]
[Image: DSC06425.jpg]
[Image: DSC06424.jpg]
[Image: DSC06422.jpg]



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.