This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

O noua infatisare !!!



 
#1

Dupa cum ati observat de astazi forumul si-a schimbat costumul Icon_smile

Cu aceasta noua tema am incercat sa obtinem un design cat mai simplu, unde informatia este la vedere iar comenzile la indemana.

Tema este inca in stadiu beta si suntem siguri ca mai sunt ceva bug-uri pe ici pe colo asa ca va rugam sa le raportati in acest thread, la fel cum va rugam sa postati si eventualele sugestii.

Cu ocazia asta vreau sa ii multumesc si lui Andrei aka w33bb0 pentru ajutorul accordat.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#2

Mate, daca cineva a lucrat la ea, tu ai fost ala. Eu mi-am dat cu parerea si-atat Icon_smile



Reply



 
#3

da nu se incarca complet paginile, lipses linkurile de new, today posts etc iar headerul e de 2 ori mai mare decat normal.



Reply



 
#4

Unde's problemele astea cu ne-incarcatul si cu headerul etc?
Ca mie-mi functioneaza foarte corect pe Chrome si Firefox. N-am testat in altceva, ca n-am Icon_smile



Reply



 
#5

Ce browser folosesti? Eu am testat forumul in IE8 si 9, Chrome, Opera si imi merge bine. Vezi ca posturile noi sunt afisate sub Quick Links in Menu bar.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#6

bah si eu vreau butoanele alea de new si today..... asa tre sa dau doua clikuri Icon_smile
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#7

uite doua poze din firefox (explorer se vede la fel)
       



Reply



 
#8

Nu trebuie sa dai doua click-uri, meniul e facut sa reactioneze la pozitia cursorului de mouse, deci hoover si click => UN CLICK
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#9

Liviu, le gasesti la Quick links, fara sa fie nevoie sa dai doua click-uri. La mouse over se deschide drop-down-ul care le contine.



Reply



 
#10

scuze, acus inainte sa primesc mesajul am vazut ca era topic cu noau tema
am pus pozele tot la topicul care nu merita alt topic din pacate




Reply



 
#11

Le-am mutat eu aici.

Va merge sau nu va merge meniul la mouse hoover?
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#12

am inteles, quick linksBiggthumpup



Reply



 
#13

da nah, asa e, m-am grabit, dac mi se pare mai la indemana sa merg direct si clik, asa merg acolo se deschide meniu, cobor pe ala apoi clik.
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#14

(19-12-2011, 12:51)kinky_boy Wrote: da nu se incarca complet paginile, lipses linkurile de new, today posts etc iar headerul e de 2 ori mai mare decat normal.

Cred ca te referi la logo aici, asta este de fapt dimensiunea lui iar in cealalta tema era micsorat.

Dupa sarbatori o sa revenim la cel standard Icon_biggrin

Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#15

(19-12-2011, 13:26)LIVIU_CTS Wrote: da nah, asa e, m-am grabit, dac mi se pare mai la indemana sa merg direct si clik, asa merg acolo se deschide meniu, cobor pe ala apoi clik.

Da, dar e mai usor de accesat acuma de oriunde esti pe pagina Icon_wink
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#16

Daca imi permiteti, o sugestie: data si ora unui post - cred ca ar fi mai bine daca s-ar regasi undeva in "headerul" postului, nu undeva jos, cum este acum.
Pentru mine conteaza daca un post este vechi sau "proaspat", astfel iau imediat hotararea de a-l citi sau nu.

PS: si am uitat sa-i laud pe cei care au facut noua infatisare - arata fain.




Reply



 
#17

(19-12-2011, 13:27)yulasinio Wrote:
(19-12-2011, 13:26)LIVIU_CTS Wrote: da nah, asa e, m-am grabit, dac mi se pare mai la indemana sa merg direct si clik, asa merg acolo se deschide meniu, cobor pe ala apoi clik.

Da, dar e mai usor de accesat acuma de oriunde esti pe pagina Icon_wink

la asta ai dreptate Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#18

Exact ce a zis Maruta, am tot vrut sa zic si eu de chestia asta da am tot uitat.



Reply



 
#19

@maruta , DeN1gRator: Data si ora postului este afisata acuma si la dreapta titlului, deasupra postului.


@LIVIU_CTS: Icon_wink
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#20

Ii ceas, multam Icon_wink.



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.