This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Bai ce am uitat. La multi ani!...



 
#1

Am fost atat de ocupat cu munca in ultima perioada incat am uitat sa sarbatoresc un an de la infiintarea HondaTalk

Pe aceasta cale vreau sa multumesc tuturor useriilor pentru suport.

La Multi Ani!
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#2

la cat mai multi inainte Icon_smile



Reply



 
#3

Pai si berea unde e????
La cat mai multi!!!



Reply



 
#4

Multumim si voua alaturi de noi Icon_smile

Berea la prima intalnire, speram vara viitoare Drinking
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#5

da bah, nu primim nimic gratis? asa de promo Icon_smile)))
noi sa fim sanatosi si cat mai multe chestii de impartasit. la vara avem promisiune din partea lui adi ca ne intindem la un gratar si ceva beri. asta trebuie organizat fara discutie Icon_biggrin
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#6

Ce ati vrea sa primiti gratis Icon_smile

Adi a zis ca vrea sa renoveze la anul si face gratare la el acasa Rollinglaugh
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#7

La multi ani! Sa fim sanatosi si noi si forumul! Daca stau sa ma gandesc bine, niste Guiness n-ar strica... Cat mai neagra si cat mai rece, se stie...
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#8

ia te uita, numa' figuranti p'acilea, numa' gusturi rafinate....lasa bah, sa ne adunam noi mai intai, apoi...bere sa fie (bine, vorba vine ca eu nu mai consum bere la "drum lung", da gasesc eu ceva cu red bull Icon_wink )
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#9

Sa traim! Yula, berea o dam noi cand apari pe-aici Icon_smile



Reply



 
#10

Bem si Guinness si Bulmers numai sa ajute D-zeu sa ne intalnim sanatosi.
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#11

daca luam campionatul eu vin cu visinata si tuica...numai asa pot garanta ca am ce aduceIcon_biggrin




Reply



 
#12

(26-10-2011, 18:10)LIVIU_CTS Wrote: ia te uita, numa' figuranti p'acilea, numa' gusturi rafinate....lasa bah, sa ne adunam noi mai intai, apoi...bere sa fie (bine, vorba vine ca eu nu mai consum bere la "drum lung", da gasesc eu ceva cu red bull Icon_wink )


N-am spus degeaba Guiness, Yula stie de ce.Icon_cool Mai mult exista posibilitatea sa fie comandata direct la butoi HappyHappyHappy

Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#13

am crezut ca ai tu nas mai fin... Icon_razz
Invidia Injen Weapon-R Eibach Drag Wheels Skunk2 Magnat



Reply



 
#14

(27-10-2011, 09:48)Wagner Wrote:
(26-10-2011, 18:10)LIVIU_CTS Wrote: ia te uita, numa' figuranti p'acilea, numa' gusturi rafinate....lasa bah, sa ne adunam noi mai intai, apoi...bere sa fie (bine, vorba vine ca eu nu mai consum bere la "drum lung", da gasesc eu ceva cu red bull Icon_wink )


N-am spus degeaba Guiness, Yula stie de ce.Icon_cool Mai mult exista posibilitatea sa fie comandata direct la butoi HappyHappyHappy

Nu prea stiu de ce ca nu beau bere neagra Icon_razz
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#15

Da ma, LA MULTI ANI Hondatalk, vroiam sa scriu zilele trecute da am fost tot prins pe la lucru.
Berea si gratarele cum vine vremea faina si oamenii in tara Icon_biggrin.



Reply



 
#16

Prin Irlanda se fabrica sau cel putin asa stiam eu.. Off, incercam sa fac o gluma.. Sanatosi sa fim, bere gasim noi si pe aici garla.
Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#17

Da, Guinness se fabrica on IRL in centru Dublinului dar eu cum nu sunt bautor de bere neagra nu am fost in vizita.
Adi in schimb a trecut pe acolo
Honda nu arde uleiul, il foloseste.



Reply



 
#18

Nu stiu daca ajung pe-acolo curand. Daca se intampla, atunci fabrica e un "must see".

Icon_evilNu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...Icon_evil





Reply



 
#19

este este, si mai primesti si bere gratis Icon_biggrin



Reply


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


  Theme © 2014 iAndrew  
Powered By MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  
HondaTalk.ro © 2010-2024 - All Rights Reserved.